| Kadra

40 minut Kaczmarskiego w reprezentacji Polski U-16

Jedną połowę rozegrał Iwo Kaczmarski w reprezentacji Polski U-16. W środę biało-czerwoni wygrali drugi mecz z Irlandią Północną 1:0.

Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił w drugiej połowie Joshua Klockner. Całą pierwszą połowę zaliczył Kaczmarski, natomiast mecz na ławce rezerwowej spędził inny zawodnik żółto-czerwonych, Radosław Seweryś.

W przyszłym miesiącu biało-czerwonych czekają Młodzieżowe Mistrzostwa Ameryki Południowej, które rozpoczną się 18 listopada i potrwają do 9 grudnia.

Natomiast w najbliższą środę, 23 października obaj zawodnicy staną przed szansą występu w rewanżowym meczu Młodzieżowej Ligi UEFA, w którym Korona na własnym stadionie podejmie Real Saragossa.