Efektowna wygrana Korony U-15!

Okazałym zwycięstwem na trudnym terenie zakończyło się spotkanie Korony Kielce U-15 z Wisłą Kraków U-15. Żółto-czerwoni wygrali to spotkanie aż 4:0!

Wisła Kraków U-15 - Korona Kielce U-15 0:4 (0:2)

Bramki: 13' Juszczyk, 30',66' Żabka, 60' Krzemiński

Korona U-15: Piątkowski (72' Mazur), Pawłowski (70' Michta), Sobieniak (70' Żmudziński), Dąbski, Gębka, Krzemiński, Zdyb, Oziębło (68' Łukawski), Kowalski (58' Nowak), Juszczyk (29' Żabka), Wolski (68' Wawszczyk)

Początek spotkania należał do drużyny gospodarzy, którym zależało na szybkim  zdominowaniu rywali. Podopieczni Kamila Mecha oraz Michała Stachury przeczekali jednak trudny moment i sami zaczęli konstruować sobie akcje pod bramką Wisły. Efektem tego były dwie bramki  zdobyte przez żółto-czerwonych. Najpierw bramkarza gospodarzy pokonał Juszczyk, kwadrans później do bramki trafił Żabka.

W drugiej połowie to Koroniarze dominowali na boisku. Żółto-czerwoni stworzyli sobie kilka okazji, w których dwie zakończyły strzelonymi bramkami. Najpierw w 60. minucie gola zdobył Krzemiński, a chwilę później ponownie na listę strzelców wpisał się Żabka.

To trzecie zwycięstwo z rzędu podopiecznych Michała Stachury oraz Kamila Mecha. Kielczanie zdobyli w nich łącznie 12 bramek, tracąc przy tym tylko jedną.

W następnej kolejce Korona zmierzy się na własnym terenie z Górnikiem Łęczna.