Kolejna wygrana rezerw w sparingu

W czwartym meczu sparingowym Korona II wygrała 5:1 ze Spartakusem Daleszyce. Gole dla naszej drużyny zdobyli Nojszewski, Pervan, Rybus i Strzeboński. Dodatkowo zawodnik przyjezdnych trafił do własnej bramki.

Już w 7. minucie spotkania po podaniu od Danka na uderzenie zdecydował się Rybus, ale piłka powędrowała nad poprzeczkę.

W kolejnych minutach coraz bardziej widoczna była przewaga Żółto-Czerwonych. Po kwadransie gry na prowadzenie Koroniarzy wyprowadził Nojszewski, który uderzył po długim słupku.

Na ponowne trafienie naszej drużyny nie musieliśmy długo czekać. Po dobrze wypracowanej akcji całego zespołu pokonać golkipera gości udało się Pervanowi.

Mimo naszej przewagi ekipa z Daleszyc wykorzystała chwilę nieuwagi Koroniarzy i wyszła z kontratakiem, po którym zawodnik Spartakusa przelobował naszego bramkarza i zdobył gola kontaktowego.

Po półgodzinie gry na listę strzelców wpisał się Rybus, który podwyższył prowadzenie kieleckich rezerw.

Jeszcze przed zmianą stron, po zamieszaniu w polu karnym piłkę trącił zawodnik przyjezdnych i umieścił futbolówkę w siatce swojej drużyny.

W 50. minucie spotkania byliśmy bliscy zdobycia kolejnego gola. Z rzutu wolnego dośrodkował Pervan i do futbolówki dostał się Danek, ale jego strzał głową okazał się być minimalnie niecelny.

Niedługo później świetnie z wolnego uderzył Pervan, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się bramkarz Spartakusa.

Po zmianie naszego składu uderzać próbował Smolarczyk, ale został zablokowany. Zyskaliśmy jeszcze możliwość wykonania rzutu rożnego, ale również nie przyniosło to rezultatu.

Grając od 60. minuty zawodnikami drugiej drużyny nadal przeważaliśmy na murawie. W końcowych minutach udało się to potwierdzić trafieniem Strzebońskiego, który wykorzystał podanie od Bojańczyka.

Korona II - Spartakus Daleszyce 5:1 (4:1)

Korona II: Zapytowski - Seweryś, Sewerzyński, Danek, Zebić, Lisowski, Pervan, Górski, Nojszewski, Petrović, Rybus

Korona II (od 60'): Mamla - Zwoźny, R. Turek, K. Turek, Płocica, Przybysławski, Więckowski, Grabarczyk, Bojańczyk, Strzeboński, Smolarczyk

Gole: 15' Nojszewski, 18' Pervan, 32' Rybus, 38' gol samobójczy, 87' Strzeboński - 25' zawodnik Spartakusa