Bilans wypożyczonych Koroniarzy

Czy to był udany weekend dla piłkarzy wypożyczonych z Korony Kielce? O tym warto dowiedzieć się z naszego cotygodniowego podsumowania ich występów w niższych ligach. Zapraszamy do lektury!

I liga:

Bartosz Kwiecień (Chrobry Głogów):

Tym razem drużyna Bartosza Kwietnia wracała z wyjazdowego meczu na tarczy. Chrobry Głogów przegrał w Grudziądzu z miejscową Olimpią 1:2. Traf chciał, że „Kwiatka” załatwili byli gracze Korony Kielce, czyli Karol Angielski i Marcin Kaczmarek, którzy zdobyli dwie bramki. Kielecki obrońca natomiast zanotował pełne 90 minut i został ukarany przez sędziego żółtą kartką.

Mariusz Rybicki (Miedź Legnica):

Powodów do zadowolenia nie miał też Mariusz Rybicki, którego Miedź Legnica przegrała 0:1 z Zagłębiem w Sosnowcu. W starciu z liderem pierwszoligowych rozgrywek „Ryba” zagrał w wyjściowym składzie i został zmieniony przez trenera Ryszarda Tarasiewicza w 84. minucie spotkania.

II liga:

Hubert Laskowski, Piotr Paprocki i Maciej Załęcki (Kotwica Kołobrzeg):

Tym razem żaden z Koroniarzy nie pojawił się na boisku w meczu Kotwicy Kołobrzeg. Może i dobrze, bo ekipa z Kołobrzegu zremisowała wygrane spotkanie. Kotwica na własnym boisku prowadziła już 2:0 z Rakowem Częstochowa, ale ostatecznie musiała podzielić się punktami, gdyż w drugiej połowie częstochowianie strzelili im dwa gole.

Adrian Bednarski (Gryf Wejherowo):

Kolejny raz pełne 90 minut zaliczył Adrian Bednarski. Gryf jednak nie zaliczy wyjazdu do Rybnika do udanych. Drużyna z Wejherowa przegrała 0:2 z miejscowym ROW-em.

III liga:

Paweł Sobolewski (MKS Ełk):

MKS Ełk Pawła Sobolewskiego zremisował 1:1 w meczu wyjazdowym ze Świtem Nowe Miasto Lubawskie. „Sobol” rozegrał pełne 90 minut i został ukarany żółtą kartką.