Niestety druga drużyna Korony Kielce straciła bardzo ważne punkty na swoim boisku. Podopieczni Pawła Czai bezbramkowo zremisowali z Lubrzanką Kajetanów i tym samym mocno zmniejszyli swoje szanse na awans do III ligi.

Korona II Kielce – Lubrzanka Kajetanów 0:0 (0:0)

Korona II: Łodej – Pietras, Korcz, Bednarski, Kolasa (79' Kwiatek) – Słaby, Uniat, Stachura, Wojtal (46' Długosz, 56' Sornat), Borczyński (46' Koszela) - Smolarczyk

Lubrzanka:  Żyła – Bożęcki, Zawierucha, Gryz, Cedro – Foks (75' Olekszyk), Czeneszkow, Skrzyniarz (71' Zwierzyński), Wołowiec, Miernik (88' Bochniak) – Bracha (90' Szczurek)

Żółte kartki: Pietras

Trener Paweł Czaja miał w środę do dyspozycji bardzo młody skład. Na mecz rezerw nie zostali wyznaczeni żadni piłkarze z pierwszej kadry, dlatego szansa na grę otworzyła się dla wielu wychowanków Korony.

Spotkanie rozpoczęło się od dość wyrównanej gry. Z czasem jednak Koroniarze coraz bardziej przenosili ciężar gry na połowę przeciwnika. To jednak Lubrzanka pierwsza groźniej zaatakowała bramkę Korony. W 30. minucie Michał Bracha posłał dokładną piłkę do znajdującego się w polu karnym Tomasza Miernika. Zawodnik z Kajetanowa jednak nie trafił w bramkę. Ta okazja gości obudziła Żółto-czerwonych. Zaledwie minutę później w dobrej sytuacji znalazł się Michał Smolarczyk, ale jego strzał wybronił bramkarz. W 39. minucie znów zaatakowała Lubrzanka. Goście zagrali piłkę w kierunku Michała Bracha, który na szczęście nie zdołał jej przyjąć, ani oddać strzału z pierwszej piłki.

Druga połowa zaczęła się od śmiałych ataków Korony. Już w pierwszej akcji gola mógł zdobyć wprowadzony na boisko Wiktor Długosz, ale przegrał pojedynek z bramkarzem. W 50. minucie natomiast w polu karnym padł Michał Smolarczyk, ale sędzia uznał, że nie był on faulowany. Niestety później sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo i mecz zakończył się wynikiem 0:0.