Sponsor Miasto Kielce

CLJ U-18

 

 
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 15 31 10 1 4 34-22 6 0 1 15-6 4 1 3 19-16 1 3 1 0 0 3-2
2.  Śląsk Wrocław 14 31 10 1 3 31-18 4 1 2 14-11 6 0 1 17-7 1 0 0 0 1 2-3
3.  Zagłębie Lubin 15 28 8 4 3 24-18 4 3 0 12-5 4 1 3 12-13            
4.  Pogoń Szczecin 15 26 8 2 5 38-30 6 0 2 28-16 2 2 3 10-14 1 3 1 0 0 3-2
5.  Górnik Zabrze 15 26 8 2 5 28-20 4 0 3 11-6 4 2 2 17-14 1 0 0 0 1 2-3
6.  Legia Warszawa 15 25 7 4 4 32-20 4 3 1 20-8 3 1 3 12-12 1 3 1 0 0 4-1
7.  Cracovia 15 25 7 4 4 27-21 5 2 0 14-4 2 2 4 13-17 1 0 0 0 1 1-4
8.  Lech Poznań 15 22 6 4 5 23-21 4 2 1 15-6 2 2 4 8-15            
9.  UKS SMS Łódź 15 20 6 2 7 26-26 4 2 2 15-10 2 0 5 11-16            
10.  Arka Gdynia 15 19 6 1 8 31-35 3 0 4 19-15 3 1 4 12-20            
11.  Escola Varsovia Warszawa 15 18 5 3 7 20-24 4 2 2 17-11 1 1 5 3-13            
12.  Gwarek Zabrze 15 16 4 4 7 18-33 3 2 3 11-16 1 2 4 7-17            
13.  Jagiellonia Białystok 14 15 4 3 7 31-27 3 0 5 21-19 1 3 2 10-8            
14.  Lechia Gdańsk 15 14 4 2 9 27-29 3 1 4 18-16 1 1 5 9-13 1 3 1 0 0 2-1
15.  Korona Kielce 15 14 4 2 9 23-37 3 2 2 13-11 1 0 7 10-26 1 0 0 0 1 1-2
16.  Hutnik Kraków 15 7 2 1 12 10-42 2 0 5 5-15 0 1 7 5-27            

 

TERMINARZ I WYNIKI CLJ U-18

 

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Legia Warszawa 4-1 Górnik Zabrze 15 sierpnia, 12:00
Escola Varsovia Warszawa 3-1 Hutnik Kraków 15 sierpnia, 11:00
Pogoń Szczecin 3-6 Wisła Kraków 15 sierpnia, 11:00
UKS SMS Łódź 0-0 Zagłębie Lubin 15 sierpnia, 12:00
Lechia Gdańsk 2-1 Korona Kielce 16 sierpnia, 12:00
Cracovia 1-1 Lech Poznań 15 sierpnia, 12:30
Jagiellonia Białystok 5-0 Arka Gdynia 15 sierpnia, 12:00
Gwarek Zabrze 0-6 Śląsk Wrocław 16 sierpnia, 12:00

 

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia
Górnik Zabrze 0-1 Śląsk Wrocław 23 sierpnia, 12:00
Arka Gdynia 1-2 Gwarek Zabrze 23 sierpnia, 11:00
Lech Poznań 2-2 Jagiellonia Białystok 23 września, 11:00
Korona Kielce 4-3 Cracovia 22 sierpnia, 12:00
Zagłębie Lubin 1-0 Lechia Gdańsk 2 września, 11:00
Wisła Kraków 3-1 UKS SMS Łódź 22 sierpnia, 15:00
Hutnik Kraków 2-1 Pogoń Szczecin 23 września, 13:00
Legia Warszawa 3-0 Escola Varsovia Warszawa 22 sierpnia, 12:00

 

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia
Escola Varsovia Warszawa 1-3 Górnik Zabrze 29 sierpnia, 12:00
Pogoń Szczecin 2-1 Legia Warszawa 9 września, 12:00
UKS SMS Łódź 7-0 Hutnik Kraków 29 sierpnia, 16:00
Lechia Gdańsk 0-3 Wisła Kraków 30 sierpnia, 12:00
Cracovia 3-0 Zagłębie Lubin 9 września, 10:00
Jagiellonia Białystok 2-4 Korona Kielce 29 sierpnia, 12:00
Gwarek Zabrze 1-2 Lech Poznań 30 sierpnia, 12:00
Śląsk Wrocław 3-0 Arka Gdynia

 

Kolejka 4 - 5-6 września
Górnik Zabrze 1-0 Arka Gdynia 5 września, 12:00
Lech Poznań 0-1 Śląsk Wrocław 6 września, 12:00
Korona Kielce 2-2 Gwarek Zabrze 5 września, 12:00
Zagłębie Lubin 3-2 Jagiellonia Białystok 23 września, 10:00
Wisła Kraków 1-0 Cracovia 5 września, 11:00
Hutnik Kraków 1-0 Lechia Gdańsk 5 września, 12:00
Legia Warszawa 1-2 UKS SMS Łódź 5 września, 12:00
Escola Varsovia Warszawa 2-2 Pogoń Szczecin 6 września, 12:00

 

Kolejka 5 - 12-13 września

Pogoń Szczecin 3-2 Górnik Zabrze 12 września, 11:00
UKS SMS Łódź 1-0 Escola Varsovia Warszawa 12 września, 12:00
Lechia Gdańsk 1-2 Legia Warszawa 13 września, 12:00
Cracovia 2-1 Hutnik Kraków 12 września, 15:00
Jagiellonia Białystok 4-2 Wisła Kraków 12 września, 12:00
Gwarek Zabrze 1-2 Zagłębie Lubin 13 września, 12:00
Śląsk Wrocław 2-1 Korona Kielce 12 września, 12:00
Arka Gdynia 5-0 Lech Poznań 23 września, 10:30

 

Kolejka 6 - 19-20 września

Górnik Zabrze 2-0 Lech Poznań 20 września, 12:00
Korona Kielce 1-2 Arka Gdynia 19 września, 12:00
Zagłębie Lubin 3-0 Śląsk Wrocław 20 września, 12:15
Wisła Kraków 2-1 Gwarek Zabrze 19 września, 15:00
Hutnik Kraków 0-4 Jagiellonia Białystok 20 września, 12:00
Legia Warszawa 4-1 Cracovia 19 września, 11:00
Escola Varsovia Warszawa 2-1 Lechia Gdańsk 20 września, 12:15
Pogoń Szczecin 4-2 UKS SMS Łódź 19 września, 11:00

 

Kolejka 7 - 26-27 września

UKS SMS Łódź 0-3 Górnik Zabrze 26 września, 11:15
Lechia Gdańsk 3-1 Pogoń Szczecin 27 września, 12:00
Cracovia 3-0 Escola Varsovia Warszawa 27 września, 12:00
Jagiellonia Białystok 1-4 Legia Warszawa 27 września, 13:00
Gwarek Zabrze 2-1 Hutnik Kraków 27 września, 12:00
Śląsk Wrocław 2-3 Wisła Kraków 26 września, 12:00
Arka Gdynia 1-5 Zagłębie Lubin 26 września, 12:00
Lech Poznań 3-2 Korona Kielce 27 września, 12:00

 

Kolejka 8 - 3-4 października

Górnik Zabrze 1-0 Korona Kielce 4 października (przełożony)
Zagłębie Lubin 2-2 Lech Poznań 4 paździenika, 12:00
Wisła Kraków 5-2 Arka Gdynia 3 października, 11:15
Hutnik Kraków 1-3 Śląsk Wrocław 3 października, 12:00
Legia Warszawa 0-0 Gwarek Zabrze 3 października, 12:00
Escola Varsovia Warszawa 1-1 Jagiellonia Białystok 4 października, 12:15
Pogoń Szczecin 2-0 Cracovia 21 października, 12:00
UKS SMS Łódź 2-1 Lechia Gdańsk 3 października, 12:00

 

Kolejka 9 - 10-11 października

Lechia Gdańsk 1-2 Górnik Zabrze 21 października, 11:00
w Sopocie / w pierwotnym terminie (10 października, 11:00) odwołany
Cracovia 3-1 UKS SMS Łódź 11 października, 11:00
Jagiellonia Białystok 0-1 Pogoń Szczecin 11 października, 10:30
Gwarek Zabrze 0-0 Escola Varsovia Warszawa 11 października, 12:00
Śląsk Wrocław 5-1 Legia Warszawa  
Arka Gdynia 7-1 Hutnik Kraków 10 października, 11:00
Lech Poznań 1-0 Wisła Kraków 11 października, 12:15
Korona Kielce 2-0 Zagłębie Lubin 21 października, 11:00
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / w pierwotnym terminie (11 października, 12:00) odwołany

 

Kolejka 10 - 17-18 października

Górnik Zabrze 1-2 Zagłębie Lubin 18 października, 15:00
Wisła Kraków 2-1 Korona Kielce 17 października, 12:00
Hutnik Kraków 0-1 Lech Poznań 4 listopada, 12:00
Legia Warszawa 2-2 Arka Gdynia 4 listopada, 14:00
Escola Varsovia Warszawa 1-2 Śląsk Wrocław 17 października, 18:00
Pogoń Szczecin 1-0 Gwarek Zabrze 17 października, 11:00
UKS SMS Łódź 1-1 Jagiellonia Białystok 4 listopada, 12:00
Lechia Gdańsk 3-3 Cracovia 18 października, 12:00

 

Kolejka 11 - 24-25 października

Cracovia 1-1 Górnik Zabrze 24 października, 12:30
Jagiellonia Białystok 4-5 Lechia Gdańsk 24 października, 12:00
Gwarek Zabrze 2-1 UKS SMS Łódź 25 października, 12:00
Śląsk Wrocław 0-5 Pogoń Szczecin 24 października, 12:00
Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa 18 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (25 października, 15:00) odwołany
Lech Poznań - Legia Warszawa 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (25 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Kielce 1-1 Hutnik Kraków 25 października, 12:00
Zagłębie Lubin 2-0 Wisła Kraków 4 listopada, 12:15

 

Kolejka 12 - 31 października

Górnik Zabrze 2-3 Wisła Kraków 31 października, 11:00
Hutnik Kraków 0-3 Zagłębie Lubin 31 października, 11:00
Legia Warszawa 4-0 Korona Kielce 31 października, 12:00
Escola Varsovia Warszawa - Lech Poznań 11 listopada, 12:00
Pogoń Szczecin 3-4 Arka Gdynia 31 października, 11:00 
UKS SMS Łódź 2-4 Śląsk Wrocław 28 października, 13:15
Lechia Gdańsk 8-2 Gwarek Zabrze 31 października, 12:00
Cracovia 1-0 Jagiellonia Białystok 31 października, 12:30

 

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Jagiellonia Białystok 2-3 Górnik Zabrze 7 listopada, 12:00
Gwarek Zabrze - Cracovia 18 listopada, 12:00
Śląsk Wrocław 2-1 Lechia Gdańsk 7 listopada, 12:00
Arka Gdynia 1-3 UKS SMS Łódź 7 listopada, 13:00
Lech Poznań 7-0 Pogoń Szczecin 8 listopada, 12:15
Korona Kielce 1-2 Escola Varsovia Warszawa 7 listopada, 13:00
Zagłębie Lubin 1-1 Legia Warszawa 8 listopada, 11:00
Wisła Kraków 1-0 Hutnik Kraków 7 listopada, 11:00

 

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Górnik Zabrze 4-0 Hutnik Kraków 15 listopada, 12:00
Legia Warszawa 2-2 Wisła Kraków 14 listopada, 11:00
Escola Varsovia Warszawa 5-0 Zagłębie Lubin 14 listopada, 18:00
Pogoń Szczecin 10-1 Korona Kielce 14 listopada, 11:00
UKS SMS Łódź 2-1 Lech Poznań 14 listopada, 11:30
Lechia Gdańsk 0-2 Arka Gdynia 15 listopada, 11:00
Jagiellonia Białystok 3-0 Gwarek Zabrze 15 listopada, 11:00
Śląsk Wrocław 0-0 Cracovia 15 listopada, 11:15

 

Kolejka 15 - 21-22 listopada

Gwarek Zabrze 2-2 Górnik Zabrze 21 listopada, 12:00
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 12 grudnia, 12:00
Arka Gdynia 1-3 Cracovia 22 listopada, 11:00
Lech Poznań 1-1 Lechia Gdańsk 22 listopada, 12:00
Korona Kielce 2-1 UKS SMS Łódź 22 listopada, 12:00
Zagłębie Lubin 0-0 Pogoń Szczecin 22 listopada, 12:15
Wisła Kraków 2-0 Escola Varsovia Warszawa 21 listopada, 12:15
Hutnik Kraków 1-3 Legia Warszawa 21 listopada, 12:00

 

 

Strefa sponsora

Partner strategiczny
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Dostawca usług medycznych
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Szanowni Państwo, w związku z rozpoczęciem obowiązywania od dnia 25 maja 2018 r. przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, tzw. RODO) uprzejmie informuję, że Korona S. A., wdrożyła i stosuje zasady przetwarzania danych osobowych wynikające z tego aktu prawnego. W związku z tym – jeżeli jest Pani/Pan osobą fizyczną i korzysta lub zamierza skorzystać ze świadczonych przez nas usług jako konsument – uprzejmie prosimy o zapoznanie się z aktualną wersją Polityki prywatności naszego portalu w zakładce "Klub". W razie jakichkolwiek wątpliwości w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych lub ewentualnego naruszenia Państwa prawa do prywatności prosimy o kontakt korona.sa@korona-kielce.pl. Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszego serwisu i w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce zapoznaj się z polityką cookies. Korona S. A. Polityka prywatności i cookies Akceptacja