Sponsor Miasto Kielce

CLJ U-18

 

 
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 17 34 11 1 5 37-24 6 0 2 15-8 5 1 3 22-16            
2.  Pogoń Szczecin 17 32 10 2 5 45-31 7 0 2 33-17 3 2 3 12-14 3 7 2 1 0 8-2
3.  Zagłębie Lubin 17 32 9 5 3 28-21 5 3 0 15-7 4 2 3 13-14 3 7 2 1 0 5-1
4.  Górnik Zabrze 17 32 10 2 5 35-22 5 0 3 15-8 5 2 2 20-14 4 3 1 0 3 6-6
5.  Śląsk Wrocław 17 32 10 2 5 35-26 4 2 4 18-19 6 0 1 17-7 4 3 1 0 3 1-11
6.  Legia Warszawa 17 28 8 4 5 36-24 4 3 1 20-8 4 1 4 16-16 1 3 1 0 0 4-1
7.  Cracovia 17 28 8 4 5 30-24 6 2 0 16-4 2 2 5 14-20 1 0 0 0 1 1-4
8.  Lech Poznań 17 25 7 4 6 26-23 5 2 1 18-7 2 2 5 8-16            
9.  Arka Gdynia 16 22 7 1 8 36-37 3 0 4 19-15 4 1 4 17-22            
10.  Jagiellonia Białystok 16 21 6 3 7 36-30 4 0 5 22-19 2 3 2 14-11 1 1 0 1 0 1-1
11.  Escola Varsovia Warszawa 17 21 6 3 8 28-28 4 2 3 17-13 2 1 5 11-15 1 1 0 1 0 1-1
12.  UKS SMS Łódź 17 20 6 2 9 28-32 4 2 3 15-13 2 0 6 13-19            
13.  Gwarek Zabrze 17 17 4 5 8 21-39 3 2 4 13-21 1 3 4 8-18            
14.  Lechia Gdańsk 17 16 4 4 9 30-32 3 2 4 19-17 1 2 5 11-15            
15.  Korona Kielce 17 15 4 3 10 25-41 3 3 2 15-13 1 0 8 10-28            
16.  Hutnik Kraków 17 7 2 1 14 13-55 2 0 6 7-23 0 1 8 6-32            

 

TERMINARZ I WYNIKI CLJ U-18

 

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Legia Warszawa 4-1 Górnik Zabrze 15 sierpnia, 12:00
Escola Varsovia Warszawa 3-1 Hutnik Kraków 15 sierpnia, 11:00
Pogoń Szczecin 3-6 Wisła Kraków 15 sierpnia, 11:00
UKS SMS Łódź 0-0 Zagłębie Lubin 15 sierpnia, 12:00
Lechia Gdańsk 2-1 Korona Kielce 16 sierpnia, 12:00
Cracovia 1-1 Lech Poznań 15 sierpnia, 12:30
Jagiellonia Białystok 5-0 Arka Gdynia 15 sierpnia, 12:00
Gwarek Zabrze 0-6 Śląsk Wrocław 16 sierpnia, 12:00

 

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia
Górnik Zabrze 0-1 Śląsk Wrocław 23 sierpnia, 12:00
Arka Gdynia 1-2 Gwarek Zabrze 23 sierpnia, 11:00
Lech Poznań 2-2 Jagiellonia Białystok 23 września, 11:00
Korona Kielce 4-3 Cracovia 22 sierpnia, 12:00
Zagłębie Lubin 1-0 Lechia Gdańsk 2 września, 11:00
Wisła Kraków 3-1 UKS SMS Łódź 22 sierpnia, 15:00
Hutnik Kraków 2-1 Pogoń Szczecin 23 września, 13:00
Legia Warszawa 3-0 Escola Varsovia Warszawa 22 sierpnia, 12:00

 

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia
Escola Varsovia Warszawa 1-3 Górnik Zabrze 29 sierpnia, 12:00
Pogoń Szczecin 2-1 Legia Warszawa 9 września, 12:00
UKS SMS Łódź 7-0 Hutnik Kraków 29 sierpnia, 16:00
Lechia Gdańsk 0-3 Wisła Kraków 30 sierpnia, 12:00
Cracovia 3-0 Zagłębie Lubin 9 września, 10:00
Jagiellonia Białystok 2-4 Korona Kielce 29 sierpnia, 12:00
Gwarek Zabrze 1-2 Lech Poznań 30 sierpnia, 12:00
Śląsk Wrocław 3-0 Arka Gdynia

 

Kolejka 4 - 5-6 września
Górnik Zabrze 1-0 Arka Gdynia 5 września, 12:00
Lech Poznań 0-1 Śląsk Wrocław 6 września, 12:00
Korona Kielce 2-2 Gwarek Zabrze 5 września, 12:00
Zagłębie Lubin 3-2 Jagiellonia Białystok 23 września, 10:00
Wisła Kraków 1-0 Cracovia 5 września, 11:00
Hutnik Kraków 1-0 Lechia Gdańsk 5 września, 12:00
Legia Warszawa 1-2 UKS SMS Łódź 5 września, 12:00
Escola Varsovia Warszawa 2-2 Pogoń Szczecin 6 września, 12:00

 

Kolejka 5 - 12-13 września

Pogoń Szczecin 3-2 Górnik Zabrze 12 września, 11:00
UKS SMS Łódź 1-0 Escola Varsovia Warszawa 12 września, 12:00
Lechia Gdańsk 1-2 Legia Warszawa 13 września, 12:00
Cracovia 2-1 Hutnik Kraków 12 września, 15:00
Jagiellonia Białystok 4-2 Wisła Kraków 12 września, 12:00
Gwarek Zabrze 1-2 Zagłębie Lubin 13 września, 12:00
Śląsk Wrocław 2-1 Korona Kielce 12 września, 12:00
Arka Gdynia 5-0 Lech Poznań 23 września, 10:30

 

Kolejka 6 - 19-20 września

Górnik Zabrze 2-0 Lech Poznań 20 września, 12:00
Korona Kielce 1-2 Arka Gdynia 19 września, 12:00
Zagłębie Lubin 3-0 Śląsk Wrocław 20 września, 12:15
Wisła Kraków 2-1 Gwarek Zabrze 19 września, 15:00
Hutnik Kraków 0-4 Jagiellonia Białystok 20 września, 12:00
Legia Warszawa 4-1 Cracovia 19 września, 11:00
Escola Varsovia Warszawa 2-1 Lechia Gdańsk 20 września, 12:15
Pogoń Szczecin 4-2 UKS SMS Łódź 19 września, 11:00

 

Kolejka 7 - 26-27 września

UKS SMS Łódź 0-3 Górnik Zabrze 26 września, 11:15
Lechia Gdańsk 3-1 Pogoń Szczecin 27 września, 12:00
Cracovia 3-0 Escola Varsovia Warszawa 27 września, 12:00
Jagiellonia Białystok 1-4 Legia Warszawa 27 września, 13:00
Gwarek Zabrze 2-1 Hutnik Kraków 27 września, 12:00
Śląsk Wrocław 2-3 Wisła Kraków 26 września, 12:00
Arka Gdynia 1-5 Zagłębie Lubin 26 września, 12:00
Lech Poznań 3-2 Korona Kielce 27 września, 12:00

 

Kolejka 8 - 3-4 października

Górnik Zabrze 1-0 Korona Kielce 4 października (przełożony)
Zagłębie Lubin 2-2 Lech Poznań 4 paździenika, 12:00
Wisła Kraków 5-2 Arka Gdynia 3 października, 11:15
Hutnik Kraków 1-3 Śląsk Wrocław 3 października, 12:00
Legia Warszawa 0-0 Gwarek Zabrze 3 października, 12:00
Escola Varsovia Warszawa 1-1 Jagiellonia Białystok 4 października, 12:15
Pogoń Szczecin 2-0 Cracovia 21 października, 12:00
UKS SMS Łódź 2-1 Lechia Gdańsk 3 października, 12:00

 

Kolejka 9 - 10-11 października

Lechia Gdańsk 1-2 Górnik Zabrze 21 października, 11:00
w Sopocie / w pierwotnym terminie (10 października, 11:00) odwołany
Cracovia 3-1 UKS SMS Łódź 11 października, 11:00
Jagiellonia Białystok 0-1 Pogoń Szczecin 11 października, 10:30
Gwarek Zabrze 0-0 Escola Varsovia Warszawa 11 października, 12:00
Śląsk Wrocław 5-1 Legia Warszawa  
Arka Gdynia 7-1 Hutnik Kraków 10 października, 11:00
Lech Poznań 1-0 Wisła Kraków 11 października, 12:15
Korona Kielce 2-0 Zagłębie Lubin 21 października, 11:00
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / w pierwotnym terminie (11 października, 12:00) odwołany

 

Kolejka 10 - 17-18 października

Górnik Zabrze 1-2 Zagłębie Lubin 18 października, 15:00
Wisła Kraków 2-1 Korona Kielce 17 października, 12:00
Hutnik Kraków 0-1 Lech Poznań 4 listopada, 12:00
Legia Warszawa 2-2 Arka Gdynia 4 listopada, 14:00
Escola Varsovia Warszawa 1-2 Śląsk Wrocław 17 października, 18:00
Pogoń Szczecin 1-0 Gwarek Zabrze 17 października, 11:00
UKS SMS Łódź 1-1 Jagiellonia Białystok 4 listopada, 12:00
Lechia Gdańsk 3-3 Cracovia 18 października, 12:00

 

Kolejka 11 - 24-25 października

Cracovia 1-1 Górnik Zabrze 24 października, 12:30
Jagiellonia Białystok 4-5 Lechia Gdańsk 24 października, 12:00
Gwarek Zabrze 2-1 UKS SMS Łódź 25 października, 12:00
Śląsk Wrocław 0-5 Pogoń Szczecin 24 października, 12:00
Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa 18 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (25 października, 15:00) odwołany
Lech Poznań - Legia Warszawa 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (25 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Kielce 1-1 Hutnik Kraków 25 października, 12:00
Zagłębie Lubin 2-0 Wisła Kraków 4 listopada, 12:15

 

Kolejka 12 - 31 października

Górnik Zabrze 2-3 Wisła Kraków 31 października, 11:00
Hutnik Kraków 0-3 Zagłębie Lubin 31 października, 11:00
Legia Warszawa 4-0 Korona Kielce 31 października, 12:00
Escola Varsovia Warszawa - Lech Poznań 11 listopada, 12:00
Pogoń Szczecin 3-4 Arka Gdynia 31 października, 11:00 
UKS SMS Łódź 2-4 Śląsk Wrocław 28 października, 13:15
Lechia Gdańsk 8-2 Gwarek Zabrze 31 października, 12:00
Cracovia 1-0 Jagiellonia Białystok 31 października, 12:30

 

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Jagiellonia Białystok 2-3 Górnik Zabrze 7 listopada, 12:00
Gwarek Zabrze - Cracovia 18 listopada, 12:00
Śląsk Wrocław 2-1 Lechia Gdańsk 7 listopada, 12:00
Arka Gdynia 1-3 UKS SMS Łódź 7 listopada, 13:00
Lech Poznań 7-0 Pogoń Szczecin 8 listopada, 12:15
Korona Kielce 1-2 Escola Varsovia Warszawa 7 listopada, 13:00
Zagłębie Lubin 1-1 Legia Warszawa 8 listopada, 11:00
Wisła Kraków 1-0 Hutnik Kraków 7 listopada, 11:00

 

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Górnik Zabrze 4-0 Hutnik Kraków 15 listopada, 12:00
Legia Warszawa 2-2 Wisła Kraków 14 listopada, 11:00
Escola Varsovia Warszawa 5-0 Zagłębie Lubin 14 listopada, 18:00
Pogoń Szczecin 10-1 Korona Kielce 14 listopada, 11:00
UKS SMS Łódź 2-1 Lech Poznań 14 listopada, 11:30
Lechia Gdańsk 0-2 Arka Gdynia 15 listopada, 11:00
Jagiellonia Białystok 3-0 Gwarek Zabrze 15 listopada, 11:00
Śląsk Wrocław 0-0 Cracovia 15 listopada, 11:15

 

Kolejka 15 - 21-22 listopada

Gwarek Zabrze 2-2 Górnik Zabrze 21 listopada, 12:00
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 12 grudnia, 12:00
Arka Gdynia 1-3 Cracovia 22 listopada, 11:00
Lech Poznań 1-1 Lechia Gdańsk 22 listopada, 12:00
Korona Kielce 2-1 UKS SMS Łódź 22 listopada, 12:00
Zagłębie Lubin 0-0 Pogoń Szczecin 22 listopada, 12:15
Wisła Kraków 2-0 Escola Varsovia Warszawa 21 listopada, 12:15
Hutnik Kraków 1-3 Legia Warszawa 21 listopada, 12:00

 

 Kolejka 16 - 28-29 listopada
Górnik Zabrze 4-2 Legia Warszawa 29 listopada, 12:00
Hutnik Kraków 2-8 Escola Varsovia Warszawa 28 listopada, 12:00
Wisła Kraków 0-2 Pogoń Szczecin 29 listopada, 12:00
Zagłębie Lubin 3-2 UKS SMS Łódź 28 listopada, 13:00
Korona Kielce 2-2 Lechia Gdańsk 29 listopada, 12:00
Lech Poznań 3-1 Cracovia 29 listopada, 12:00
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 10 marca, 12:00
Śląsk Wrocław 1-1 Gwarek Zabrze 29 listopada, 12:15

 Kolejka 17 - 5-6 grudnia

 

Śląsk Wrocław 0-3 Górnik Zabrze 5 grudnia, 12:00
Gwarek Zabrze 2-5 Arka Gdynia 5 grudnia, 11:00
Jagiellonia Białystok 1-0 Lech Poznań 6 grudnia, 11:00
Cracovia 2-0 Korona Kielce 5 grudnia, 12:00
Lechia Gdańsk 1-1 Zagłębie Lubin 5 grudnia, 12:00
UKS SMS Łódź 0-3 Wisła Kraków 6 grudnia, 12:00
Pogoń Szczecin 5-1 Hutnik Kraków 5 grudnia, 15:00

Strefa sponsora

Właściciel
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Szanowni Państwo, w związku z rozpoczęciem obowiązywania od dnia 25 maja 2018 r. przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, tzw. RODO) uprzejmie informuję, że Korona S. A., wdrożyła i stosuje zasady przetwarzania danych osobowych wynikające z tego aktu prawnego. W związku z tym – jeżeli jest Pani/Pan osobą fizyczną i korzysta lub zamierza skorzystać ze świadczonych przez nas usług jako konsument – uprzejmie prosimy o zapoznanie się z aktualną wersją Polityki prywatności naszego portalu w zakładce "Klub". W razie jakichkolwiek wątpliwości w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych lub ewentualnego naruszenia Państwa prawa do prywatności prosimy o kontakt korona.sa@korona-kielce.pl. Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszego serwisu i w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce zapoznaj się z polityką cookies. Korona S. A. Polityka prywatności i cookies Akceptacja