Sponsor Miasto Kielce

CLJ U-17

 

 
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 14 37 12 1 1 54-12 6 1 0 28-4 6 0 1 26-8            
2.  Cracovia 14 24 8 0 6 30-16 3 0 4 17-11 5 0 2 13-5            
3.  TOP 54 Biała Podlaska 14 22 6 4 4 22-19 3 2 2 11-9 3 2 2 11-10 2 3 1 0 1 2-1
4.  Motor Lublin 14 22 7 1 6 24-33 4 1 2 12-9 3 0 4 12-24 2 3 1 0 1 1-2
5.  Korona Kielce 14 19 6 1 7 28-28 3 0 4 16-16 3 1 3 12-12            
6.  Hutnik Kraków 14 17 5 2 7 23-37 3 1 3 12-18 2 1 4 11-19            
7.  Stal Mielec 14 14 4 2 8 25-40 2 0 5 11-23 2 2 3 14-17            
8.  Karpaty Krosno 14 7 2 1 11 17-38 0 1 6 7-19 2 0 5 10-19            

 

TERMINARZ I WYNIKI CLJ U-17 GRUPA D

 

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia
Motor Lublin 1-0 TOP 54 Biała Podlaska 15 sierpnia, 13:30
Hutnik Kraków 3-1 Karpaty Krosno 15 sierpnia, 11:00
Cracovia 2-0 Stal Mielec 15 sierpnia, 15:00
Korona Kielce 2-4 Wisła Kraków 14 sierpnia, 16:00
Kolejka 2 - 22-23 sierpnia
TOP 54 Biała Podlaska 1-0 Wisła Kraków 22 sierpnia, 12:00
Stal Mielec 1-3 Korona Kielce 22 sierpnia, 12:00
Karpaty Krosno 0-2 Cracovia 23 sierpnia, 12:00
Motor Lublin 4-1 Hutnik Kraków 23 sierpnia, 15:00

 

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Hutnik Kraków 2-2 TOP 54 Biała Podlaska 29 sierpnia, 12:00
Cracovia 5-0 Motor Lublin 29 sierpnia, 15:00
Korona Kielce 1-3 Karpaty Krosno 29 sierpnia, 12:00
Wisła Kraków 5-0 Stal Mielec 29 sierpnia, 13:00

 

Kolejka 4 - 5-6 września
TOP 54 Biała Podlaska 2-2 Stal Mielec 5 września, 12:00
Karpaty Krosno 0-3 Wisła Kraków 6 września, 12:00
Motor Lublin 0-2 Korona Kielce 6 września, 12:00
Hutnik Kraków 1-2 Cracovia 5 września, 15:00

 

Kolejka 5 - 12-13 września

Cracovia 0-1 TOP 54 Biała Podlaska 12 września, 12:30
Korona Kielce 3-1 Hutnik Kraków 12 września, 12:00
Wisła Kraków 8-1 Motor Lublin 12 września, 14:30
Stal Mielec 3-1 Karpaty Krosno 12 września, 12:00

 

Kolejka 6 - 19-20 września

TOP 54 Biała Podlaska 0-3 Karpaty Krosno 19 września, 11:00
Motor Lublin 2-2 Stal Mielec 19 września, 13:30
Hutnik Kraków 0-5 Wisła Kraków 19 września, 15:00
Cracovia 2-3 Korona Kielce 19 września, 14:30

 

Kolejka 7 - 26-27 września

Korona Kielce 3-0 TOP 54 Biała Podlaska 26 września, 12:00
Wisła Kraków 1-0 Cracovia 26 września, 11:00
Stal Mielec 2-1 Hutnik Kraków 26 września, 12:00
Karpaty Krosno 2-5 Motor Lublin 26 września, 12:30

 

Kolejka 8 - 3-4 października

TOP 54 Biała Podlaska 2-0 Motor Lublin 3 października, 11:00
Karpaty Krosno 1-2 Hutnik Kraków 3 października, 12:00
Stal Mielec 0-3 Cracovia 3 października, 13:30
Wisła Kraków 2-1 Korona Kielce 21 października, 12:00

 

Kolejka 9 - 10-11 października

Wisła Kraków 2-2 TOP 54 Biała Podlaska 10 października, 11:00
Korona Kielce 4-1 Stal Mielec 28 października, 13:00
w pierwotnym terminie (10 października, 15:00) odwołany
Cracovia 4-1 Karpaty Krosno 28 października, 13:00
w pierwotnym terminie (10 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Hutnik Kraków 4-1 Motor Lublin 10 października, 12:00

 

Kolejka 10 - 17-18 października

TOP 54 Biała Podlaska 3-3 Hutnik Kraków 17 października, 11:00
Motor Lublin 1-0 Cracovia 18 października, 13:30
Karpaty Krosno 2-2 Korona Kielce 18 października, 12:00
Stal Mielec 1-8 Wisła Kraków 17 października, 13:30

 

Kolejka 11 - 24-25 października

Stal Mielec 2-4 TOP 54 Biała Podlaska 24 października, 12:00
Wisła Kraków 6-0 Karpaty Krosno 4 listopada, 13:00
w Myślenicach / w pierwotnym terminie (24 października, 12:00) odwołany
Korona Kielce 1-2 Motor Lublin 24 października, 15:00
Cracovia 2-3 Hutnik Kraków 24 października, 15:00

 

Kolejka 12 - 31 października

TOP 54 Biała Podlaska 0-1 Cracovia 31 października, 11:00
Hutnik Kraków 2-1 Korona Kielce 31 października, 13:30
Motor Lublin - Wisła Kraków 11 listopada, 15:00 
Karpaty Krosno 2-3 Stal Mielec 31 października, 12:00

 

Kolejka 13 - 7-8 listopada
Karpaty Krosno 0-2 TOP 54 Biała Podlaska 7 listopada, 11:00
Stal Mielec 2-3 Motor Lublin 7 listopada, 12:00
Wisła Kraków 4-0 Hutnik Kraków 7 listopada, 14:00
Korona Kielce 2-5 Cracovia 7 listopada, 12:00

 

Kolejka 14 - 14-15 listopada

TOP 54 Biała Podlaska 3-0 Korona Kielce 11 listopada, 13:30
Cracovia 2-3 Wisła Kraków 14 listopada, 13:15
Hutnik Kraków 0-6 Stal Mielec 14 listopada, 12:00
Motor Lublin 2-1 Karpaty Krosno 14 listopada, 13:30

 

Strefa sponsora

Właściciel
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Szanowni Państwo, w związku z rozpoczęciem obowiązywania od dnia 25 maja 2018 r. przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, tzw. RODO) uprzejmie informuję, że Korona S. A., wdrożyła i stosuje zasady przetwarzania danych osobowych wynikające z tego aktu prawnego. W związku z tym – jeżeli jest Pani/Pan osobą fizyczną i korzysta lub zamierza skorzystać ze świadczonych przez nas usług jako konsument – uprzejmie prosimy o zapoznanie się z aktualną wersją Polityki prywatności naszego portalu w zakładce "Klub". W razie jakichkolwiek wątpliwości w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych lub ewentualnego naruszenia Państwa prawa do prywatności prosimy o kontakt korona.sa@korona-kielce.pl. Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszego serwisu i w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce zapoznaj się z polityką cookies. Korona S. A. Polityka prywatności i cookies Akceptacja