Sponsor Miasto Kielce

III liga

 
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Puławy 21 51 16 3 2 55-20 8 2 0 28-12 8 1 2 27-8            
2.  Sokół Sieniawa 21 43 12 7 2 38-17 8 2 1 25-7 4 5 1 13-10            
3.  Stal Stalowa Wola 20 38 12 2 6 40-23 6 1 3 15-12 6 1 3 25-11            
4.  Wisła Sandomierz 21 37 10 7 4 36-27 5 4 1 17-9 5 3 3 19-18 1 1 0 1 0 2-2
5.  Avia Świdnik 21 37 10 7 4 47-21 5 5 1 30-14 5 2 3 17-7 1 1 0 1 0 2-2
6.  Wólczanka Wólka Pełkińska 21 36 11 3 7 43-27 5 1 3 19-11 6 2 4 24-16            
7.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 21 35 11 2 8 35-23 7 0 4 14-7 4 2 4 21-16            
8.  Podhale Nowy Targ 21 32 9 5 7 32-28 6 3 1 17-8 3 2 6 15-20            
9.  Wisłoka Dębica 21 31 8 7 6 30-22 4 3 4 18-13 4 4 2 12-9 4 7 2 1 1 6-4
10.  Chełmianka Chełm 21 31 9 4 8 36-30 3 4 3 16-12 6 0 5 20-18 3 5 1 2 0 5-3
11.  ŁKS Łagów 21 31 9 4 8 32-33 5 1 6 19-24 4 3 2 13-9 3 5 1 2 0 5-3
12.  Siarka Tarnobrzeg 21 31 9 4 8 40-33 7 2 3 24-14 2 2 5 16-19 4 1 0 1 3 4-10
13.  Lewart Lubartów 21 27 6 9 6 26-23 3 5 2 14-10 3 4 4 12-13            
14.  KS Wiązownica 21 24 7 3 11 28-45 4 1 7 15-29 3 2 4 13-16 1 3 1 0 0 4-3
15.  Korona II Kielce 21 24 7 3 11 37-45 3 2 5 21-15 4 1 6 16-30 1 0 0 0 1 3-4
16.  Stal Kraśnik 21 23 6 5 10 25-32 1 3 6 13-20 5 2 4 12-12            
17.  Podlasie Biała Podlaska 21 21 6 3 12 31-56 6 1 3 19-15 0 2 9 12-41            
18.  Orlęta Radzyń Podlaski 21 19 5 4 12 22-44 4 1 5 11-21 1 3 7 11-23 1 3 1 0 0 2-1
19.  Cracovia II 21 19 5 4 12 23-30 4 0 4 12-10 1 4 8 11-20 1 0 0 0 1 1-2
20.  Jutrzenka Giebułtów 21 16 4 4 13 25-57 2 3 7 18-32 2 1 6 7-25            
21.  Hetman Zamość 21 7 1 4 16 18-63 0 3 8 8-31 1 1 8 10-32            

      

 

 

 TERMINARZ I WYNIKI III LIGI GRUPY IV

 

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

 

Pauza: Stal Stalowa Wola.
 
Lewart Lubartów 0-1 Podhale Nowy Targ 2 sierpnia, 17:00
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Wisłoka Dębica 1 sierpnia, 17:00
Wisła Sandomierz 3-1 Chełmianka Chełm 2 sierpnia, 17:00 (400)
KS Wiązownica 3-0 Hetman Zamość 2 sierpnia, 17:00 (250)
Stal Kraśnik 1-2 Korona II Kielce 2 sierpnia, 16:00
Dariusz Cygan 54 - Oskar Sewerzyński 63 (k), Wiktor Długosz 90
ŁKS Łagów 0-1 Jutrzenka Giebułtów 2 sierpnia, 16:00 (150)
Wisła Puławy 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 1 sierpnia, 18:00 (600)
Sokół Sieniawa 3-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 sierpnia, 17:00 (250)
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Podlasie Biała Podlaska 1 sierpnia, 17:00 (350)
Cracovia II 1-0 Avia Świdnik 1 sierpnia, 17:00 (200)

 

 

 

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

 

Pauza: Podhale Nowy Targ.
 
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Cracovia II 8 sierpnia, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 8 sierpnia, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-3 Sokół Sieniawa 8 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Giebułtów 1-3 Wisła Puławy 8 sierpnia, 11:00
Korona II Kielce 0-2 ŁKS Łagów 8 sierpnia, 12:00
Krystian Zaręba 26, Maciej Kolasa 36
Hetman Zamość 0-1 Stal Kraśnik 8 sierpnia, 17:00
Chełmianka Chełm 1-2 KS Wiązownica 8 sierpnia, 17:00
Wisłoka Dębica 0-2 Wisła Sandomierz 8 sierpnia, 17:30
Lewart Lubartów 0-0 Siarka Tarnobrzeg 8 sierpnia, 17:00
Avia Świdnik 3-1 Stal Stalowa Wola

 

 

 

Kolejka 3 - 12 sierpnia

 

Siarka Tarnobrzeg 2-1 Podhale Nowy Targ 7 października, 15:00
Wisła Sandomierz 4-0 Lewart Lubartów 12 sierpnia, 18:00 (350)
KS Wiązownica 2-3 Wisłoka Dębica 12 sierpnia, 18:00 (160)
Stal Kraśnik 1-2 Chełmianka Chełm 12 sierpnia, 16:00
ŁKS Łagów 2-1 Hetman Zamość 12 sierpnia, 17:00
Wisła Puławy 3-2 Korona II Kielce 12 sierpnia, 18:00
Krystian Puton 11 (k), 79, Rafał Kiczuk 66 - Artur Piróg 51, Jakub Przybysławski 82
Sokół Sieniawa 8-0 Jutrzenka Giebułtów 23 września, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-6 Wólczanka Wólka Pełkińska 23 września, 16:00
Cracovia II 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola 3-2 Podlasie Biała Podlaska 23 września, 19:38

 

 

 

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

 

Podhale Nowy Targ 2-0 Avia Świdnik 8 sierpnia, 17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Cracovia II 16 sierpnia, 17:00 (400)
Jutrzenka Giebułtów 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski  30 września, 15:30
Korona II Kielce 1-2 Sokół Sieniawa 16 sierpnia, 16:00 (200)
Jakub Górski 86 (k) - Paweł Hass 13, Dominik Pikiel 90
Hetman Zamość 1-5 Wisła Puławy 15 sierpnia, 17:00 (500)
Chełmianka Chełm 1-1 ŁKS Łagów 16 sierpnia, 15:30
Wisłoka Dębica 1-2 Stal Kraśnik 15 sierpnia, 17:30 (650)
Lewart Lubartów 4-1 KS Wiązownica 16 sierpnia, 17:00 (250)
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Wisła Sandomierz 15 sierpnia, 17:00 (800)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Stal Stalowa Wola  30 września, 17:00

 

 

 

 Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

 

Pauza: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Avia Świdnik 6-1 Podlasie Biała Podlaska 22 sierpnia, 17:00 (500)
Wisła Sandomierz 2-1 Podhale Nowy Targ 23 września, 16:00
KS Wiązownica 1-7 Siarka Tarnobrzeg 23 sierpnia, 17:00 (200)
Stal Kraśnik 0-3 Lewart Lubartów 22 sierpnia, 16:00
ŁKS Łagów 3-1 Wisłoka Dębica 23 sierpnia, 17:00
Wisła Puławy 2-1 Chełmianka Chełm 22 sierpnia, 17:00
Sokół Sieniawa 3-0 Hetman Zamość 23 sierpnia, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Korona II Kielce 22 sierpnia, 17:00 (350)
Arkadiusz Kot 4, Szymon Kamiński 29, Patryk Szymala 51 - Piotr Lisowski 77
Jutrzenka Giebułtów 2-2 Cracovia II 7 października, 15:30
Stal Stalowa Wola 4-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 23 sierpnia, 17:00

 

 

 

Kolejka 6 - 26 sierpnia

 

Podhale Nowy Targ 2-1 Podlasie Biała Podlaska  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Avia Świdnik 26 sierpnia, 19:00
Korona II Kielce 3-0 Cracovia II 26 sierpnia, 17:00 (100)
Mateusz Sowiński 19, Dawid Lisowski 59, Jakub Konstantyn 77
Hetman Zamość 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 26 sierpnia, 17:00 (600)
Chełmianka Chełm 1-1 Sokół Sieniawa 26 sierpnia, 17:00 (350)
Wisłoka Dębica 0-2 Wisła Puławy 26 sierpnia, 17:00 (600)
Lewart Lubartów 2-2 ŁKS Łagów 26 sierpnia, 17:00
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Stal Kraśnik 26 sierpnia, 17:00 (200)
Wisła Sandomierz 1-1 KS Wiązownica 26 sierpnia, 17:00 (250)
Jutrzenka Giebułtów 3-2 Stal Stalowa Wola 14 października, 14:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

 

 

Kolejka 7 - 29-30 sierpnia

 

Pauza: Jutrzenka Giebułtów.
 
Avia Świdnik 2-4 Wólczanka Wólka Pełkińska 29 sierpnia, 17:00 (400)
Podlasie Biała Podlaska 3-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 29 sierpnia, 12:00
KS Wiązownica 0-1 Podhale Nowy Targ 30 sierpnia, 16:00
Stal Kraśnik 3-4 Wisła Sandomierz 30 sierpnia, 16:00
ŁKS Łagów 1-1 Siarka Tarnobrzeg 30 sierpnia, 17:00
Wisła Puławy 3-2 Lewart Lubartów 30 sierpnia, 17:00 (628)
Sokół Sieniawa 1-1 Wisłoka Dębica 30 sierpnia, 17:00 (400)
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Chełmianka Chełm 29 sierpnia, 17:00 (250)
Cracovia II 2-1 Hetman Zamość 29 sierpnia, 17:00 (150)
Stal Stalowa Wola 2-0 Korona II Kielce 30 sierpnia, 17:00

Michał Zięba 2, Bartosz Prętnik 16 (s)

 

 

 

Kolejka 8 - 5-6 września

 

 Pauza: Korona II Kielce.
Podhale Nowy Targ 1-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6 września, 17:00 (150)
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-3 Podlasie Biała Podlaska 5 września, 17:00 (350)
Jutrzenka Giebułtów 0-6 Avia Świdnik 5 września, 11:00
Chełmianka Chełm 0-0 Cracovia II 5 września, 16:30 (550)
Wisłoka Dębica 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 5 września, 15:00 (550)
Lewart Lubartów 2-2 Sokół Sieniawa 5 września, 16:00
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Wisła Puławy 5 września, 17:00 (600)
Wisła Sandomierz 1-1 ŁKS Łagów 6 września, 17:00 (350)
KS Wiązownica 0-1 Stal Kraśnik 16 września, 16:00 (150)
Hetman Zamość 1-1 Stal Stalowa Wola 6 września, 16:00

 

 

Kolejka 9 - 9 września

Pauza: Hetman Zamość.
 
Avia Świdnik 6-1 Korona II Kielce 9 września, 16:00 (600)
Dominik Maluga 12, Wojciech Białek 31, 49, 54, Kamil Oziemczuk 41, Paweł Uliczny 57 - Artur Piróg 72
Podlasie Biała Podlaska 0-2 Jutrzenka Giebułtów 9 września, 16:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 9 września, 16:00 (250)
Stal Kraśnik 2-2 Podhale Nowy Targ 9 września, 16:00
ŁKS Łagów 2-0 KS Wiązownica 7 października, 15:00
Wisła Puławy 3-2 Wisła Sandomierz 9 września, 17:00 (600)
Sokół Sieniawa 1-0 Siarka Tarnobrzeg 9 września, 16:00 (200)
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Lewart Lubartów 9 września, 16:00 (300)
Cracovia II 0-1 Wisłoka Dębica 9 września, 16:00 (200)
Stal Stalowa Wola 0-1 Chełmianka Chełm 9 września, 19:38

 

Kolejka 10 - 12-13 września

 

Pauza: Chełmianka Chełm.
 
Podhale Nowy Targ 2-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 12 września, 16:30 (100)
Jutrzenka Giebułtów 0-4 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 13 września, 11:00
Korona II Kielce 8-0 Podlasie Biała Podlaska 12 września, 14:00
Maciej Firlej 14 (k), 21 (k), 38, Mateusz Sowiński 32, 39, Jakub Górski 49, 66, Wiktor Długosz 63
Hetman Zamość 0-3 Avia Świdnik 12 września, 15:00 (700)
Lewart Lubartów 1-1 Cracovia II 13 września, 16:30 (200)
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 12 września, 16:00
Wisła Sandomierz 0-0 Sokół Sieniawa 13 września, 16:00 (400)
KS Wiązownica 1-4 Wisła Puławy 13 września, 15:00 (200)
Stal Kraśnik 1-2 ŁKS Łagów 12 września, 16:00
Wisłoka Dębica 0-2 Stal Stalowa Wola 12 września, 16:30 (1100)

 

 

 

Kolejka 11 - 19-20 września

 

 Pauza: Wisłoka Dębica.
 
Avia Świdnik 5-1 Chełmianka Chełm 19 września, 16:00 (600)
Podlasie Biała Podlaska 5-2 Hetman Zamość 19 września, 15:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Korona II Kielce 19 września, 16:00 (1000)
Wojciech Trochim 88 (k) - Mateusz Sowiński 44 (k), Artur Piróg 83 (k)
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-0 Jutrzenka Giebułtów 19 września, 16:00 (250)
ŁKS Łagów 3-2 Podhale Nowy Targ 20 września, 15:00 (75)
Wisła Puławy 2-0 Stal Kraśnik 19 września, 16:00
Sokół Sieniawa 0-0 KS Wiązownica 20 września, 15:00 (300)
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Wisła Sandomierz 19 września, 16:00 (350)
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Cracovia II 19 września, 16:00
Stal Stalowa Wola 0-0 Lewart Lubartów 19 września, 19:38

 

 

Kolejka 12 - 26-27 września

 

 Pauza: Lewart Lubartów.
 
Podhale Nowy Targ 2-0 Jutrzenka Giebułtów 26 września, 16:00 (200)
Korona II Kielce 1-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 27 września, 12:00
Zvonimir Petrović 38 - Krzysztof Pietluch 25, Krystian Wrona 75
Hetman Zamość 1-4 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 26 września, 12:00
Chełmianka Chełm 3-1 Podlasie Biała Podlaska 26 września, 16:00 (400)
Wisłoka Dębica 0-0 Avia Świdnik 26 września, 16:00 (450)
Wisła Sandomierz 2-1 Cracovia II 27 września, 15:00 (300)
KS Wiązownica 1-3 Orlęta Radzyń Podlaski 27 września, 15:00 (100)
Stal Kraśnik 0-0 Sokół Sieniawa 26 września, 15:00 (150)
ŁKS Łagów 1-3 Wisła Puławy 27 września, 15:00 (140)
Siarka Tarnobrzeg 1-4 Stal Stalowa Wola 26 września, 16:00 (1200)

 

 

Kolejka 13 - 3-4 października

 

 Pauza: Siarka Tarnobrzeg.
 
Avia Świdnik 0-0 Lewart Lubartów 3 października, 15:00 (500)
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Wisłoka Dębica 3 października, 14:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Chełmianka Chełm 3 października, 16:30
Wólczanka Wólka Pełkińska 6-1 Hetman Zamość 3 października, 15:30
Jutrzenka Giebułtów 6-1 Korona II Kielce 4 listopada, 13:00
Bartosz Kozieł 20 (k), 55, 82, Dominik Zawadzki 45, 61, Karol Pietrzyk 76 - Jakub Górski 90
Wisła Puławy 2-2 Podhale Nowy Targ 3 października, 15:00 (500)
Sokół Sieniawa 2-0 ŁKS Łagów 4 października, 15:00 (300)
Orlęta Radzyń Podlaski 1-3 Stal Kraśnik 4 października, 15:00 (350)
KS Wiązownica 2-1 Cracovia II 3 października, 13:00 (200)
Stal Stalowa Wola 0-1 Wisła Sandomierz 3 października, 18:00

 

 

Kolejka 14 - 10-11 października

 

Pauza: Wisła Sandomierz.
 
Podhale Nowy Targ 3-0 Korona II Kielce 10 października, 15:30
Hetman Zamość 2-2 Jutrzenka Giebułtów 10 października, 12:00 (400)
Chełmianka Chełm 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 10 października, 15:00
Wisłoka Dębica 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10 października, 15:30
Lewart Lubartów 2-0 Podlasie Biała Podlaska 10 października, 15:00
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Avia Świdnik 10 października, 15:00
Stal Kraśnik 0-3 Cracovia II 10 października, 15:00
ŁKS Łagów 4-1 Orlęta Radzyń Podlaski 11 października, 15:00
Wisła Puławy 1-1 Sokół Sieniawa 10 października, 15:00 (200)
KS Wiązownica 0-6 Stal Stalowa Wola 10 października, 15:00

 

Kolejka 15 - 17-18 października

 

Pauza: KS Wiązownica.
 
Avia Świdnik 2-2 Wisła Sandomierz 17 października, 15:00
Podlasie Biała Podlaska 3-2 Siarka Tarnobrzeg 17 października, 14:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Lewart Lubartów 17 października, 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-1 Wisłoka Dębica 18 października, 11:00
Jutrzenka Giebułtów 0-1 Chełmianka Chełm 17 października, 11:00
Korona II Kielce 1-1 Hetman Zamość 17 października, 12:00
Jakub Konstantyn 82 - Norbert Myszka 19
Sokół Sieniawa 2-1 Podhale Nowy Targ 18 października, 14:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-4 Wisła Puławy 17 października, 15:00
Cracovia II 2-0 ŁKS Łagów 17 października, 19:30
Stal Stalowa Wola 2-0 Stal Kraśnik 17 października, 14:30

 

Kolejka 16 - 24-25 października

 

Pauza: Stal Kraśnik.
 
Podhale Nowy Targ 1-2 Hetman Zamość 24 października, 15:00
Chełmianka Chełm 3-4 Korona II Kielce  28 listopada, 12:30
Łukasz Mazurek 13 (k), 55, Krystian Wójcik 50 - Miłosz Strzeboński 30 (k), Jakub Konstantyn 32, Dawid Słabosz 46, Jakub Rybus 60
Wisłoka Dębica 3-1 Jutrzenka Giebułtów 24 października, 15:00
Lewart Lubartów 2-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 24 października, 14:00
Siarka Tarnobrzeg 2-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 24 października, 14:00
Wisła Sandomierz 2-2 Podlasie Biała Podlaska 18 listopada, 13:00
KS Wiązownica 1-1 Avia Świdnik 25 października, 14:00
Wisła Puławy 4-1 Cracovia II 24 października, 18:00
Sokół Sieniawa 4-3 Orlęta Radzyń Podlaski 18 listopada, 13:00
ŁKS Łagów 1-4 Stal Stalowa Wola 29 listopada, 12:30

 

 Kolejka 17 - 31 października

 Pauza: ŁKS Łagów

 
Avia Świdnik 3-1 Stal Kraśnik 31 października, 13:00
Podlasie Biała Podlaska - KS Wiązownica  5 grudnia, 12:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Wisła Sandomierz 4 listopada, 13:30
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-2 Siarka Tarnobrzeg 31 października, 13:00
Jutrzenka Giebułtów 1-3 Lewart Lubartów 31 października, 11:00
Korona II Kielce 0-3 Wisłoka Dębica 31 października, 13:00
Hetman Zamość 2-7 Chełmianka Chełm 25 listopada, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Podhale Nowy Targ 31 października, 13:00
Cracovia II 1-2 Sokół Sieniawa 25 listopada, 13:00
Stal Stalowa Wola 0-3 Wisła Puławy 31 października, 13:00

 

Kolejka 18 - 7-8 listopada

Pauza: Wisła Puławy.
 
Podhale Nowy Targ 3-2 Chełmianka Chełm 7 listopada, 13:00
Wisłoka Dębica 5-1 Hetman Zamość 8 listopada, 14:00
Lewart Lubartów 1-1 Korona II Kielce 7 listopada, 13:10
Filip Michałów 11 - Jakub Konstantyn 62
Siarka Tarnobrzeg 6-1 Jutrzenka Giebułtów 7 listopada, 13:00
Wisła Sandomierz 1-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 listopada, 12:00
KS Wiązownica 3-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8 listopada, 13:30
Stal Kraśnik 4-1 Podlasie Biała Podlaska 29 listopada, 12:30
ŁKS Łagów 1-4 Avia Świdnik 7 listopada, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Cracovia II 7 listopada, 13:00
Sokół Sieniawa 1-0 Stal Stalowa Wola 8 listopada, 13:00

 

 

 Kolejka 19 - 11 listopada

 Pauza: Sokół Sieniawa.
 
Avia Świdnik 1-1 Wisła Puławy 11 listopada, 13:00
Podlasie Biała Podlaska 0-2 ŁKS Łagów 11 listopada, 13:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Stal Kraśnik 25 listopada, 13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 KS Wiązownica 11 listopada, 13:00
Jutrzenka Giebułtów 3-3 Wisła Sandomierz 11 listopada, 11:00
Korona II Kielce 4-1 Siarka Tarnobrzeg 11 listopada, 12:00
Miłosz Strzeboński 47 (k), Jakub Górski 68, Jakub Konstantyn 69, 85 - Michał Bierzało 17
Hetman Zamość 0-2 Lewart Lubartów 11 listopada, 13:00
Chełmianka Chełm 0-0 Wisłoka Dębica 11 listopada, 13:00
Cracovia II 5-1 Podhale Nowy Targ 11 listopada, 14:00
Stal Stalowa Wola 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 11 listopada, 14:00

 

 

 

 Kolejka 20 - 14-15 listopada
Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski.
 
Podhale Nowy Targ 1-1 Wisłoka Dębica 14 listopada, 13:00
Lewart Lubartów 0-2 Chełmianka Chełm 15 listopada, 13:00
Siarka Tarnobrzeg 4-1 Hetman Zamość 14 listopada, 13:00
Wisła Sandomierz 1-2 Korona II Kielce 15 listopada, 12:00
Fryderyk Stasiak 37 - Jakub Konstantyn 26, Jakub Górski 71
KS Wiązownica 1-0 Jutrzenka Giebułtów 15 listopada, 13:00
Stal Kraśnik 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 listopada, 13:00
ŁKS Łagów 1-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 15 listopada, 13:00
Wisła Puławy 6-0 Podlasie Biała Podlaska 15 listopada, 13:00
Sokół Sieniawa 0-1 Avia Świdnik 15 listopada, 13:00
Cracovia II 0-3 Stal Stalowa Wola 14 listopada, 16:00

 

 

Kolejka 21 - 21-22 listopada

 Pauza: Cracovia II.
 
Avia Świdnik 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 21 listopada, 13:00
Podlasie Biała Podlaska 1-2 Sokół Sieniawa 21 listopada, 12:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Wisła Puławy 21 listopada, 13:00
Jutrzenka Giebułtów 1-3 Stal Kraśnik 21 listopada, 11:00
Korona II Kielce 3-4 KS Wiązownica 21 listopada, 12:00
Artur Piróg 2, Dawid Słabosz 7, Ernest Jopkiewicz 90 - Kacper Wydra 19, 51, Arkadiusz Kasia 22, Kacper Rop 58
Hetman Zamość 1-3 Wisła Sandomierz 21 listopada, 12:00
Chełmianka Chełm 4-2 Siarka Tarnobrzeg 21 listopada, 13:00
Wisłoka Dębica 1-1 Lewart Lubartów 21 listopada, 13:00
ŁKS Łagów 0-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 22 listopada, 13:00
Stal Stalowa Wola 2-1 Podhale Nowy Targ 21 listopada, 13:00

 

 

 Kolejka 22 - 27-28 lutego

Pauza: Stal Stalowa Wola.
 
Podhale Nowy Targ 0-0 Lewart Lubartów 27 lutego, 14:30
Wisłoka Dębica 4-1 Siarka Tarnobrzeg 27 lutego, 14:30
Chełmianka Chełm 3-0 Wisła Sandomierz 28 lutego, 12:00
Hetman Zamość 0-3 KS Wiązownica 27 lutego, 14:00
Korona II Kielce 0-0 Stal Kraśnik 27 lutego, 12:00
Jutrzenka Giebułtów 0-3 ŁKS Łagów 28 lutego, 14:30
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1 Wisła Puławy 27 lutego, 14:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Sokół Sieniawa 27 lutego, 13:00
Podlasie Biała Podlaska 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 27 lutego, 14:00
Avia Świdnik 1-1 Cracovia II 28 lutego, 13:00

 

 

Kolejka 23 - 6-7 marca
 Pauza: Podhale Nowy Targ.
 
Cracovia II - Podlasie Biała Podlaska 7 marca, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6 marca, 13:00
Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 7 marca, 14:00
Wisła Puławy - Jutrzenka Giebułtów 6 marca, 15:00
ŁKS Łagów - Korona II Kielce 6 marca, 15:00
Stal Kraśnik - Hetman Zamość 6 marca, 14:00
KS Wiązownica - Chełmianka Chełm 6 marca, 14:00
Wisła Sandomierz - Wisłoka Dębica 6 marca, 14:00
Siarka Tarnobrzeg - Lewart Lubartów 6 marca, 14:00
Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik 6 marca, 13:00

 

 

Kolejka 24 - 13-14 marca
 Pauza: Avia Świdnik.
 
Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 13 marca, 15:00
Lewart Lubartów - Wisła Sandomierz 13 marca, 15:00
Wisłoka Dębica - KS Wiązownica 13 marca, 15:00
Chełmianka Chełm - Stal Kraśnik 14 marca, 12:00
w Lubartowie; na bocznym boisku stadionu MOSiR
Hetman Zamość - ŁKS Łagów 13 marca, 14:00
Korona II Kielce - Wisła Puławy 14 marca, 12:00
Jutrzenka Giebułtów - Sokół Sieniawa 14 marca, 13:00
w Krakowie; na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli
Wólczanka Wólka Pełkińska - Orlęta Radzyń Podlaski 13 marca, 15:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Cracovia II 13 marca, 15:00
Podlasie Biała Podlaska - Stal Stalowa Wola 13 marca, 14:00

 

 

Kolejka 25 - 20-21 marca
 Pauza: Podlasie Biała Podlaska.
 
Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ 20 marca, 15:00
Cracovia II - Wólczanka Wólka Pełkińska  
Orlęta Radzyń Podlaski - Jutrzenka Giebułtów 20 marca, 12:00
Sokół Sieniawa - Korona II Kielce  
Wisła Puławy - Hetman Zamość 20 marca, 15:00
ŁKS Łagów - Chełmianka Chełm 21 marca, 15:00
Stal Kraśnik - Wisłoka Dębica 20 marca, 15:00
KS Wiązownica - Lewart Lubartów 20 marca, 15:00
Wisła Sandomierz - Siarka Tarnobrzeg 21 marca, 14:00
Stal Stalowa Wola - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 20 marca, 14:00

 

 

Kolejka 26 - 27-28 marca
 Pauza: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów  
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 27 marca, 14:00
Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz 28 marca, 16:30
Siarka Tarnobrzeg - KS Wiązownica 27 marca, 14:00
Lewart Lubartów - Stal Kraśnik 27 marca, 15:00
Wisłoka Dębica - ŁKS Łagów 27 marca, 15:00
Chełmianka Chełm - Wisła Puławy 27 marca, 15:00
Hetman Zamość - Sokół Sieniawa 27 marca, 14:00
Korona II Kielce - Orlęta Radzyń Podlaski 28 marca, 12:00
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Stalowa Wola 27 marca, 15:00

 

 

Kolejka 27 - 3 kwietnia
Pauza: Wólczanka Wólka Pełkińska.
 
Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ 3 kwietnia, 15:00
Avia Świdnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 kwietnia, 11:00
Cracovia II - Korona II Kielce  
Orlęta Radzyń Podlaski - Hetman Zamość 3 kwietnia, 13:00
Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm 3 kwietnia, 13:00
Wisła Puławy - Wisłoka Dębica  
ŁKS Łagów - Lewart Lubartów 3 kwietnia, 12:00
Stal Kraśnik - Siarka Tarnobrzeg 3 kwietnia, 12:00
KS Wiązownica - Wisła Sandomierz 3 kwietnia, 15:00
Stal Stalowa Wola - Jutrzenka Giebułtów 3 kwietnia, 15:00

 

 

Kolejka 28 - 10-11 kwietnia
Pauza: Jutrzenka Giebułtów.
 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik 10 kwietnia, 16:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podlasie Biała Podlaska 10 kwietnia, 16:00
Podhale Nowy Targ - KS Wiązownica 10 kwietnia, 16:00
Wisła Sandomierz - Stal Kraśnik 10 kwietnia, 15:00
Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łagów 10 kwietnia, 16:00
Lewart Lubartów - Wisła Puławy 10 kwietnia, 16:00
Wisłoka Dębica - Sokół Sieniawa 10 kwietnia, 16:00
Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski 10 kwietnia, 16:00
Hetman Zamość - Cracovia II 10 kwietnia, 13:00
Korona II Kielce - Stal Stalowa Wola  

 

 

Kolejka 29 - 14 kwietnia
Pauza: Korona II Kielce.
 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ 14 kwietnia, 17:00
Podlasie Biała Podlaska - Wólczanka Wólka Pełkińska 14 kwietnia, 15:00
Avia Świdnik - Jutrzenka Giebułtów  
Cracovia II - Chełmianka Chełm  
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 14 kwietnia, 17:00
Sokół Sieniawa - Lewart Lubartów 14 kwietnia, 16:00
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 14 kwietnia, 16:00
ŁKS Łagów - Wisła Sandomierz 14 kwietnia, 17:00
Stal Kraśnik - KS Wiązownica 14 kwietnia, 16:00
Stal Stalowa Wola - Hetman Zamość 14 kwietnia, 17:00

 

 

Kolejka 30 - 17-18 kwietnia
Pauza: Hetman Zamość.
 
Korona II Kielce - Avia Świdnik  
Jutrzenka Giebułtów - Podlasie Biała Podlaska 17 kwietnia, 13:00
w Krakowie; na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli
Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 kwietnia, 16:30
Podhale Nowy Targ - Stal Kraśnik 17 kwietnia, 17:00
KS Wiązownica - ŁKS Łagów 18 kwietnia, 16:30
Wisła Sandomierz - Wisła Puławy  
Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa 17 kwietnia, 16:00
Lewart Lubartów - Orlęta Radzyń Podlaski 18 kwietnia, 17:00
Wisłoka Dębica - Cracovia II 17 kwietnia, 17:00
Chełmianka Chełm - Stal Stalowa Wola 18 kwietnia, 15:00

 

 

Kolejka 31 - 24-25 kwietnia
Pauza: Chełmianka Chełm.
 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Podhale Nowy Targ 24 kwietnia, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Jutrzenka Giebułtów  
Podlasie Biała Podlaska - Korona II Kielce 24 kwietnia, 15:00
Avia Świdnik - Hetman Zamość  
Cracovia II - Lewart Lubartów  
Orlęta Radzyń Podlaski - Siarka Tarnobrzeg 24 kwietnia, 17:00
Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz 24 kwietnia, 16:00
Wisła Puławy - KS Wiązownica 24 kwietnia, 16:00
ŁKS Łagów - Stal Kraśnik 25 kwietnia, 17:00
Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica 24 kwietnia, 17:00

 

 

Kolejka 32 - 28 kwietnia
Pauza: Wisłoka Dębica.
 
Cracovia II - Siarka Tarnobrzeg  
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik 28 kwietnia, 17:00
Hetman Zamość - Podlasie Biała Podlaska 28 kwietnia, 16:00
Korona II Kielce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  
Jutrzenka Giebułtów - Wólczanka Wólka Pełkińska 28 kwietnia, 16:00
w Krakowie; na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli
Podhale Nowy Targ - ŁKS Łagów 28 kwietnia, 17:00
Stal Kraśnik - Wisła Puławy 28 kwietnia, 16:00
KS Wiązownica - Sokół Sieniawa 28 kwietnia, 16:00
Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski  
Lewart Lubartów - Stal Stalowa Wola 28 kwietnia, 17:00

 

 

Kolejka 33 - 1-2 maja
Pauza: Lewart Lubartów.
 
Jutrzenka Giebułtów - Podhale Nowy Targ 1 maja, 13:00
w Krakowie; na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli
Wólczanka Wólka Pełkińska - Korona II Kielce 1 maja, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Hetman Zamość 1 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm 1 maja, 16:00
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica  
Cracovia II - Wisła Sandomierz  
Orlęta Radzyń Podlaski - KS Wiązownica 1 maja, 17:00
Sokół Sieniawa - Stal Kraśnik 2 maja, 17:00
Wisła Puławy - ŁKS Łagów 1 maja, 17:00
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1 maja, 17:00

 

 

Kolejka 34 - 8-9 maja
Pauza: Siarka Tarnobrzeg.
 
Cracovia II - KS Wiązownica  
Lewart Lubartów - Avia Świdnik 8 maja, 17:00
Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska 8 maja, 17:00
Chełmianka Chełm - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8 maja, 17:30
Hetman Zamość - Wólczanka Wólka Pełkińska 8 maja, 17:00
Korona II Kielce - Jutrzenka Giebułtów  
Podhale Nowy Targ - Wisła Puławy 8 maja, 17:00
ŁKS Łagów - Sokół Sieniawa 9 maja, 17:00
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 8 maja, 17:00
Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola  

 

 

Kolejka 35 - 15-16 maja
Pauza: Wisła Sandomierz.
 
Korona II Kielce - Podhale Nowy Targ  
Jutrzenka Giebułtów - Hetman Zamość 16 maja, 13:00
w Krakowie; na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli
Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm 15 maja, 17:30
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisłoka Dębica 15 maja, 16:00
Podlasie Biała Podlaska - Lewart Lubartów 15 maja, 16:00
Avia Świdnik - Siarka Tarnobrzeg  
Cracovia II - Stal Kraśnik  
Orlęta Radzyń Podlaski - ŁKS Łagów 15 maja, 17:00
Sokół Sieniawa - Wisła Puławy 15 maja, 17:00
Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica 15 maja, 17:00

 

 

Kolejka 36 - 19 maja
Pauza: KS Wiązownica.
 
Wisła Sandomierz - Avia Świdnik  
Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska 19 maja, 17:00
Lewart Lubartów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 19 maja, 17:00
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 19 maja, 17:30
Chełmianka Chełm - Jutrzenka Giebułtów 19 maja, 17:30
Hetman Zamość - Korona II Kielce 19 maja, 17:00
Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa 19 maja, 17:00
Wisła Puławy - Orlęta Radzyń Podlaski 19 maja, 18:00
ŁKS Łagów - Cracovia II 19 maja, 17:00
Stal Kraśnik - Stal Stalowa Wola 19 maja, 17:00

 

 

Kolejka 37 - 22-23 maja
Pauza: Stal Kraśnik.
 
Hetman Zamość - Podhale Nowy Targ 22 maja, 17:00
Korona II Kielce - Chełmianka Chełm  
Jutrzenka Giebułtów - Wisłoka Dębica 22 maja, 18:00
w Krakowie; na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli
Wólczanka Wólka Pełkińska - Lewart Lubartów 22 maja, 17:30
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg 22 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Sandomierz 22 maja, 16:00
Avia Świdnik - KS Wiązownica  
Cracovia II - Wisła Puławy  
Orlęta Radzyń Podlaski - Sokół Sieniawa 22 maja, 18:00
Stal Stalowa Wola - ŁKS Łagów 22 maja, 17:00

 

 

Kolejka 38 - 29-30 maja
Pauza: ŁKS Łagów.
 
Stal Kraśnik - Avia Świdnik 29 maja, 17:00
KS Wiązownica - Podlasie Biała Podlaska 30 maja, 17:00
Wisła Sandomierz - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  
Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka Wólka Pełkińska 29 maja, 17:00
Lewart Lubartów - Jutrzenka Giebułtów 29 maja, 17:00
Wisłoka Dębica - Korona II Kielce 29 maja, 17:30
Chełmianka Chełm - Hetman Zamość 29 maja, 17:30
Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski 29 maja, 18:00
Sokół Sieniawa - Cracovia II 29 maja, 18:00
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola 29 maja, 18:00

 

 

Kolejka 39 - 3 czerwca
Pauza: Wisła Puławy.
 
Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ 2 czerwca, 17:30
Hetman Zamość - Wisłoka Dębica 2 czerwca, 17:00
Korona II Kielce - Lewart Lubartów  
Jutrzenka Giebułtów - Siarka Tarnobrzeg 2 czerwca, 15:00
w Krakowie; na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Sandomierz 3 czerwca, 17:30
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - KS Wiązownica 2 czerwca, 17:00
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 3 czerwca, 17:00
Avia Świdnik - ŁKS Łagów  
Cracovia II - Orlęta Radzyń Podlaski  
Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa 3 czerwca, 17:00

 

 

Kolejka 40 - 5-6 czerwca
Pauza: Sokół Sieniawa.
 
Wisła Puławy - Avia Świdnik 5 czerwca, 18:00
ŁKS Łagów - Podlasie Biała Podlaska 6 czerwca, 17:00
Stal Kraśnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6 czerwca, 17:00
KS Wiązownica - Wólczanka Wólka Pełkińska 6 czerwca, 18:00
Wisła Sandomierz - Jutrzenka Giebułtów  
Siarka Tarnobrzeg - Korona II Kielce 5 czerwca, 17:00
Lewart Lubartów - Hetman Zamość 6 czerwca, 17:00
Wisłoka Dębica - Chełmianka Chełm 5 czerwca, 17:30
Podhale Nowy Targ - Cracovia II 5 czerwca, 18:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Stalowa Wola 6 czerwca, 18:00

 

 

Kolejka 41 - 12-13 czerwca
Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski.
 
Wisłoka Dębica - Podhale Nowy Targ 12 czerwca, 17:30
Chełmianka Chełm - Lewart Lubartów 12 czerwca, 17:30
Hetman Zamość - Siarka Tarnobrzeg 12 czerwca, 17:30
Korona II Kielce - Wisła Sandomierz 12 czerwca, 17:30
Jutrzenka Giebułtów - KS Wiązownica 12 czerwca, 17:30
w Krakowie; na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Kraśnik 12 czerwca, 17:30
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Łagów 12 czerwca, 17:30
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Puławy 12 czerwca, 17:30
Avia Świdnik - Sokół Sieniawa 12 czerwca, 17:30
Stal Stalowa Wola - Cracovia II 12 czerwca, 17:30

 

 

Kolejka 42 - 19-20 czerwca
Pauza: Cracovia II.
 
Wólczanka Wólka Pełkińska - ŁKS Łagów 20 czerwca, 17:30
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 20 czerwca, 17:30
Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska 20 czerwca, 17:30
Wisła Puławy - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 20 czerwca, 17:30
Stal Kraśnik - Jutrzenka Giebułtów 20 czerwca, 17:30
KS Wiązownica - Korona II Kielce 20 czerwca, 17:30
Wisła Sandomierz - Hetman Zamość 20 czerwca, 17:30
Siarka Tarnobrzeg - Chełmianka Chełm 20 czerwca, 17:30
Lewart Lubartów - Wisłoka Dębica 20 czerwca, 17:30
Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola 20 czerwca, 17:30

Strefa sponsora

Właściciel
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Szanowni Państwo, w związku z rozpoczęciem obowiązywania od dnia 25 maja 2018 r. przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, tzw. RODO) uprzejmie informuję, że Korona S. A., wdrożyła i stosuje zasady przetwarzania danych osobowych wynikające z tego aktu prawnego. W związku z tym – jeżeli jest Pani/Pan osobą fizyczną i korzysta lub zamierza skorzystać ze świadczonych przez nas usług jako konsument – uprzejmie prosimy o zapoznanie się z aktualną wersją Polityki prywatności naszego portalu w zakładce "Klub". W razie jakichkolwiek wątpliwości w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych lub ewentualnego naruszenia Państwa prawa do prywatności prosimy o kontakt korona.sa@korona-kielce.pl. Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszego serwisu i w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce zapoznaj się z polityką cookies. Korona S. A. Polityka prywatności i cookies Akceptacja