Sponsor Miasto Kielce

Pracownicy

 

 

Dyrekcja: 

 

Ewelina Michna-Kulpa - Dyrektor Klubu
ewelina.kulpa@korona-kielce.pl

 

Katarzyna Dudek - Dyrektor ds. Marketingu
katarzyna.dudek@korona-kielce.pl


Katarzyna Surowiec - Główny Księgowy
katarzyna.surowiec@korona-kielce.pl

 

 

Biuro Prasowe:

 

Maciej Sierpień - Rzecznik Prasowy
maciej.sierpien@korona-kielce.pl

 

Piotr Grabski - pracownik Biura Prasowego
piotr.grabski@korona-kielce.pl

 

Daniel Mazur - Media Klub
daniel.mazur@korona-kielce.pl

 

Dział Marketingu i Sprzedaży:

 

Krystian Raczyński - Specjalista ds. Marketingu
krystian.raczynski@korona-kielce.pl


Agnieszka Błońska - Specjalista ds. Marketingu
agnieszka.blonska@korona-kielce.pl

 

Monika Marczyk - Specjalista ds. Marketingu
monika.marczyk@korona-kielce.pl

 

Karolina Cybulska - Koordynator Korona Biznes Klub
karolina.cybulska@korona-kielce.pl

 

Nina Jarocka-Bąk - Specjalista ds.obsługi Klientów Biznesowych
nina.jarocka-bak@korona-kielce.pl


Ewa Strząbała - Specjalista ds. Sprzedaży
ewa.strzabala@korona-kielce.pl

 

Michał Wysocki - sprzedaż internetowa oraz branding
michal.wysocki@korona-kielce.pl

 

Dział Bezpieczeństwa:

 

Marcin Stasieczek - Kierownik ds. Bezpieczeństwa
marcin.stasieczek@korona-kielce.pl


Paweł Gromada - Specjalista ds. Informatyki
pawel.gromada@korona-kielce.pl

 

Dział Administracyjno-Finansowy:

 

Magdalena Grzegorczyk - Kierownik ds. Administracji 
magdalena.grzegorczyk@korona-kielce.pl

 

Agnieszka Stąporek - Asystent Biura Zarządu
korona.sa@korona-kielce.pl

 

Wiktoria Materek - Specjalista ds. Administracji
wiktoria.materek@korona-kielce.pl

 

Anna Wójcik - Księgowa
anna.wojcik@korona-kielce.pl 

 

Barbara Łaskawska - Specjalista ds. Księgowości
barbara.laskawska@korona-kielce.pl

 

Anna Biskup - Specjalista ds. kadrowo-płacowych
anna.biskup@korona-kielce.pl

 

 

Dział Sportowy:

 

Łukasz Foks - Pełnomocnik Zarządu ds. Organizacji Szkolenia Młodzieży
lukasz.foks@korona-kielce.pl

 

 

Robert Stachura - Koordynator ds. Organizacji Szkolenia Młodzieży
robert.stachura@korona-kielce.pl

Strefa sponsora

Partner strategiczny
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Dostawca usług medycznych
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Szanowni Państwo, w związku z rozpoczęciem obowiązywania od dnia 25 maja 2018 r. przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, tzw. RODO) uprzejmie informuję, że Korona S. A., wdrożyła i stosuje zasady przetwarzania danych osobowych wynikające z tego aktu prawnego. W związku z tym – jeżeli jest Pani/Pan osobą fizyczną i korzysta lub zamierza skorzystać ze świadczonych przez nas usług jako konsument – uprzejmie prosimy o zapoznanie się z aktualną wersją Polityki prywatności naszego portalu w zakładce "Klub". W razie jakichkolwiek wątpliwości w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych lub ewentualnego naruszenia Państwa prawa do prywatności prosimy o kontakt korona.sa@korona-kielce.pl. Nasza strona używa plików cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszego serwisu i w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce zapoznaj się z polityką cookies. Korona S. A. Polityka prywatności i cookies Akceptacja