Sponsor Miasto Kielce

ZOSTAŃ SPONSOREM KORONY KIELCE

 

Drodzy Sympatycy Korony Kielce,

 

Korona Kielce to ekstraklasowy klub piłkarski z ponad 45–letnią tradycją, który jako jedyny w województwie świętokrzyskim uczestniczy w rozgrywkach o mistrzostwo Ekstraklasy gromadząc wokół siebie bardzo szeroką rzeszę kibiców i partnerów biznesowych. Korona Kielce to z niczym nieporównywalna atmosfera sportowego widowiska. Wartość produktu jakim jest mecz piłkarski doceniana jest poprzez jego uniwersalność i prostotę przekazu, emocje, naturalną obecność reklamy i duży zasięg oddziaływania.

 

Klub Korona S.A. dysponuje wieloma możliwościami reklamy za pomocą, których mogą Państwo dotrzeć do potencjalnych klientów i partnerów. Najbardziej popularną i jednocześnie najskuteczniejszą formą promocji jest reklama wyświetlana na bandach LED, które są umieszczone wokół boiska. Główną zaletą tej formy promocji jest fakt, że bandy są bardzo dobrze widoczne zarówno dla widzów na trybunach Suzuki Areny jak również podczas transmisji telewizyjnej, dobrze wykonany spot przykuwa uwagę odbiorcy i pozwala na osiągnięcie zamierzonego celu. W minionym sezonie średnia oglądalność telewizyjna meczu Korony Kielce wyniosła ok. 100 tys. widzów.

 

W przypadku zainteresowania innymi formami promocji za pośrednictwem klubu Korona S.A. prosimy o kontakt. Chętnie poznamy Państwa potrzeby i cele promocyjne oraz dokonamy wszelkich starań, aby oferta spełniała Państwa oczekiwania.


W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu:

 

Katarzyna Dudek 
Dyrektor ds. marketingu


katarzyna.dudek@korona-kielce.pl
Tel. +48 697 774 251

 Strefa sponsora

Partner strategiczny
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Dostawca usług medycznych
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij