Sponsor Miasto Kielce

Spotkanie sponsorów i partnerów Korona S.A. oraz KBK

Wczoraj w siedzibie Kieleckiego Centrum Bilardowego odbyło się spotkanie sponsorów i partnerów Korona S.A. oraz Korona Biznes Klubu.

 

Wydarzenie miało na celu poszerzanie relacji biznesowych, a także budowanie i rozwijanie przestrzeni przyjaznej firmom współpracującym w ramach KBK oraz PKB. Jedną z form realizacji tego celu jest skuteczny networking. Ważną częścią takich spotkań są także rozmowy indywidualne pomiędzy przedsiębiorcami, dzięki którym możliwa jest wymiana kontaktów i przedstawienie oferty swojej firmy zainteresowanym odbiorcom, co często przekłada się również na stałe nawiązanie współpracy. Zaufanie do polecanego podmiotu lub przedsiębiorstwa buduje w nas osoba, która udziela takiego polecenia, a jak wiadomo biznesy z rekomendacji to najczęściej najlepsze biznesy jakie udaje się wspólnie zrealizować.

 

 

 

Klubowicze KBK obecni na spotkaniu:


AQUA SYSTEM http://aquasystem.pl/,
GO-leasing Sp. z o.o. https://www.leasing360.pl/,
Polskie ePłatności https://www.pep.pl/,
Skin&Shape https://klinikaendermologii.pl/,
Finatio Krzysztof Szymański https://finatio.pl/,
Echa Leśne Sp. z o.o. https://www.echalesne.pl/,
KIDT http://kidt.pl/,
Monpay https://monpay.pl/,
Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego sp. z o.o. https://fpws.eu/
Browar Sulewski http://www.browarsulewski.pl/


Byli też z nami nowi członkowie, których niebawem oficjalnie przywitamy:
IMPEL GROUP, Wertui.

 

Przedstawicielem grona sponsorów Korona S.A. był Utech Servis http://www.utech-serwis.biz.pl/. Natomiast dzięki współpracy z Partnerskimi Klubami Biznesu gościliśmy również reprezentantów grupy AB S.A.

 

 

Uczestnikami wydarzenia były również zaprzyjaźnione firmy: Fancybox, Audi, VW, Skoda, Opel w Kielcach.

 

Dodatkowo mieliśmy przyjemność gościć:

- Mirosława Malinowskiego (prezes ŚZPN , Chemar Rurociągi)

- Roberta Stachurę (prezes KKP Korona)

 

 

Aby zakończyć to wydarzenie nutą sportowej rywalizacji po panelach dyskusyjnych i rozmowach indywidualnych przyszła pora na integrację poprzez turnieje w takich dyscyplinach jak: bilard, dart i piłkarzyki. Atmosfera współzawodnictwa towarzyszyła wszystkim uczestnikom, a na zwycięzców czekały przygotowane nagrody.

 

 

Galeria TUTAJ

 

Partnerzy spotkania:

 

Pizza: Włoska  www.wloskakielce.pl

 

Piwo: Browar Sulewski http://www.browarsulewski.pl/   /Partner biznesowy KBK/

 

Catering: Gospoda Echa Leśne https://www.echalesne.pl/  /Partner biznesowy KBK/

 

Zdjęcia: Fotografia Agnieszka Grzywacz /Partner biznesowy KBK/

 

Miejsce: Kieleckie Centrum Bilardowe

 

Partnerem spotkania Korona biznes klub było Miasto Kielce http://www.um.kielce.pl/  Kielecki Portal Gospodarczy  www.invest.kielce.pl

 

Karolina Cybulska
Koordynator Korona Biznes Klubu
karolina.cybulska@korona-kielce.pl
Tel. +48 697 774 468

 

Nina Jarocka-Bąk
Specjalista ds.obsługi Klientów Biznesowych
nina.jarocka-bak@korona-kielce.pl
Tel. +48 697 774 365

Browar Sulewski kolejnym partnerem biznesowym Korony

Choć nic tego nie zapowiadało, powstanie Browaru Sulewski okazało się wisienką na torcie rodzinnego przedsięwzięcia.

 

Jednak oprócz tych planów, w głowie najmłodszego z Sulewskich pojawił się zamysł stworzenia w piwnicach tego pięknego obiektu rzemieślniczego browaru, bowiem właśnie ów/ten najmłodszy z czterech decydentów w rodzinnym przedsiębiorstwie "Pryzmat", Tomasz, od wielu lat interesował się historią piwa, jego tajemnicami, sposobami warzenia i swego rodzaju fenomenem – piwo, zaraz po wodzie i herbacie, jest trzecim napojem co do wielkości spożycia na naszej planecie!


Niespełna 19 letni Tomasz (najpierw obłożony książkami, a nie Internetem) uwarzył piwo sam, w kuchni. To trafiło do Bawarii, do najlepszych niemieckich piwowarów, a ci oniemieli, jednocześnie nie dowierzając, że tak wyborne piwo mogło powstać w domowych warunkach! W efekcie Tomasz trafia do swoistej enklawy niemieckiego piwowarstwa - miasta Bamberg w Bawarii. Tam przez trzy lata „namaszczają” go mistrzowie przekazując niesamowitą wiedzę, ale przede wszystkim ogromna pasję, a tę Tomasz przekazuje swojemu ojcu. Tak! Pasja przechodzi z syna na ojca, a nie odwrotnie… A to dopiero początek tej niesamowitej historii.


Jak na razie, w trzy lata od otwarcia Browaru Sulewski, uwarzono piwo, które pojawiło się między innymi w karcie Atelier Amaro - pierwszej polskiej restauracji z gwiazdką Michelin. Z kolei liczący niewiele ponad 18 tysięcy mieszkańców Hrubieszów – choć dziś odległy od centrum Polski - stał się miejscem, do którego udają się koneserzy rzemieślniczego piwa.

 

 

Korona Biznes Klub serdecznie poleca znakomite produkty Cukierni „AleBabeczka”

Pani Aleksandra Chłodnicka, właścicielka cukierni  "AleBabeczka" opowiedziała nam o swojej pasji i fascynacji cukiernictwem oraz wyzwaniach, z którymi mierzyła się jako matka małego alergika. Zapraszamy do lektury.

 

Moje pierwsze upieczone ciasto było od razu tortem urodzinowym dla mojego syna. Nie mogłam kupić nigdzie w Kielcach tortu bez pszenicy i bez mlekopochodnych, a urodziny zbliżały się wielkimi krokami. Postanowiłam upiec tort samodzielnie. Syn taryfy ulgowej mi nie dał – zażyczył sobie statek piracki. A ja, żeby ten tort z dziwnych składników wyglądał fajnie (bo sądziłam, że w smaku będzie co najmniej dziwny) wymyśliłam tęczowe blaty biszkoptowe. Było ciężko…..Gościom posmakowało i przez następny rok na wszystkie uroczystości serwowałam torty-prezenty.

 

Po tortowym debiucie zaczęłam podglądać w internecie wypieki, ale głównie takie, które ładnie wyglądają, gdyż osobiście od dziecka nie przepadałam za słodyczami. Zjedzenie całej czekolady zajmuje mi miesiąc 🙂. Zafascynowałam się stylem angielskim i babeczkami. Założyłam profil na FB o nazwie „AleBabeczka” i wrzucałam na niego swoje pierwsze próby cukiernicze. Tak więc początkowo był to profil całkiem prywatny, nawet nie sądziłam, że to początek mojej nowej drogi zawodowej. Pracowałam wówczas w urzędzie i cały czas myślałam, że będę zdawała na aplikację prawniczą.

 

Pewnego dnia stwierdziłam, że ciasta i torty zajmują mi za dużo czasu, po pracy nie miałam czasu dla dzieci, spałam po 5 godzin i doszłam do wniosku, że rezygnuję z tej pasji. Wytrzymałam 2 dni bez pieczenia, więc stwierdziłam, że zwalniam się z pracy i zakładam cukiernię.

 

W domu nie mam nawet mąki pszennej i cukru białego, bo uwielbiam eksperymenty z różnymi mniej typowymi składnikami jak kremy z kaszy jaglanej, ciasta z komosą ryżową czy desery z nasionami słodkiej bazylii.

 

Teraz jest już bardzo dużo sklepów ze zdrową żywnością i są coraz łatwiej dostępne. 11 lat temu kiedy urodził się mój syn-alergik było bardzo ciężko. Prywatnie, desery tworzę głównie na mleku kokosowym i mąkach niepszennych. W cukierni mamy szeroki wybór różnych słodyczy.

 

Jeśli chodzi o moją cukiernię to głównym czynnikiem powodującym rozwój firmy jest moja pasja i ciągła ciekawość co nowego „piszczy” w cukiernictwie (ostatnio dowiedziałam się, że są mąki: płaskurka i z samopszy). Cały czas mnie to fascynuje. Poza tym, ludzie - klienci, którzy potrafią przynieść tajemny przepis babci na ulubione ciasto, ale też skrytykują konstruktywnie, a ja dzięki ich uwagom mogę polepszyć jakość usług. Jeśli chodzi o ludzi, to nie mogę nie wspomnieć o moim super zespole. Lojalni pracownicy są najmocniejszym filarem, dzięki któremu AleBabeczka cały czas się rozwija.

 

AleBabeczka daje mi bardzo dużo satysfakcji. W niedługim czasie chciałabym wprowadzić śniadania, poszerzyć ofertę napojów, może wprowadzić wino. Od niedawna pracujemy dłużej, bo w piątki i soboty do godz. 20,  a także w niedziele. Serwujemy również desery lodowe oraz kawy smakowe.

 

 

Zapraszamy do składania zamówień na ciasta i słodkie upominki świąteczne.

Także dla diabetyków i alergików.

Kielce, ul. Św. Leonarda 11

 

https://www.facebook.com/alebabeczka/

 

Cabiomede Sport i Korona Kielce

CABIOMEDE SPORT to wsparcie sportowców, zawodników i klubów sportowych. Świadczone przez firmę usługi badawczo-rozwojowe wykorzystują technologię 3D, oferując najwyższej jakości produkty typu custom made.

 

Od ponad pół roku Korona Kielce poprzez Korona Biznes Klub współpracuje z firmą Cabiomede Sport, która oferuje spersonalizowane rozwiązania dla sportowców. Zawodnicy Korony dzięki podjętym działaniom otrzymali już indywidualnie dopasowane ochraniacze piszczeli, które przyczynią się do zwiększenia ich bezpieczeństwa i komfortu podczas meczów.

 

Spersonalizowane rozwiązania dla sportowców, indywidualnie dopasowane ochraniacze piszczeli, dłoni i twarzy, to flagowe produkty rozwijane przez firmę Cabiomede. Dzięki stosowanej inżynierii 3D i wykorzystywanej technologii SLS, oferowane produkty cechują się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz bezpieczeństwem ich stosowania.

 


Proces przygotowania spersonalizowanych rozwiązań przeprowadzany jest w kilku krokach: konsultacja potrzeb zawodnika, skanowanie 3D budowy anatomicznej zawodników (nóg, twarzy, dłoni), modelowanie produkcyjne produktu zgodne z anatomią sportowców oraz produkcja tj. wydruk docelowego ochraniacza w technologii druku 3D.

 

Najnowsza technologia 3D, z której korzysta firma pozwala stworzyć produkty:
- idealnie dopasowane do budowy anatomicznej zawodników,
- o zróżnicowanych własnościach mechanicznych, np. sztywna skorupa, wnętrze pochłaniające energię, oddychająca obudowa,
- rozwiązania dostępne zaledwie w ciągu kilkunastu godzin od wystąpienia kontuzji.

W efekcie współpracy otrzymujemy indywidualnie dopasowany do budowy anatomicznej sportowca produkt - ochraniacz piszczeli, twarzy lub rąk zapewniający najlepsze dopasowanie oraz najwyższy komfort użytkowania.

 

Galeria zdjęć


Zapraszamy do współpracy!

Zespół CABIOMEDE

WWW.CABIOMEDE.COM

Integracja w kuchni - piłkarze Korony Kielce gotują!

Święta zawsze kojarzą się z rodzinnym stołem, pysznymi potrawami, zapachem aromatycznych przysmaków unoszącym się w domu, ciepłem, a także gronem przyjaciół, rodziny i serdecznych ludzi wokół. Ta niepowtarzalna atmosfera sprawia, że zacieśniają się relacje, a wspólne spędzone chwile pozostają w naszych sercach na długo.

 

W takim serdecznym klimacie, w towarzystwie bliskich osób, przy wspólnym stole spędzili czas piłkarze oraz sztab szkoleniowy Korony Kielce. O wyśmienitą oprawę oraz kulinarne specjały, zadbało Studio Kulinarne Domowa Spiżarnia - partner biznesowy Korona Biznes Klub.

 

Wspólne gotowanie w formie profesjonalnych warsztatów kulinarnych, stanowiło doskonałą okazję do integracji drużyny, zapoznania się rodzin, rozmowy o tradycjach kulinarnych z różnych stron świata. Piłkarze pod czujnym okiem mistrzów kulinarnych z Fundacji Świętokrzyskich Szefów Kuchni i Kucharzy  - Krzysztofa Zamczyka i Roberta Golisa, wspólnie przygotowali przepyszny krem dyniowy oraz  risotto z kurkami.

 

Było bardzo smacznie i miło, a doskonała atmosfera sprzyjała zacieśnianiu więzi między zawodnikami. Wierzymy, że znajdzie to odzwierciedlanie na boisku, a mecze w rundzie wiosennej smakować będą jak dobrze przygotowana, doprawiona potrawa.

 

 

Serdecznie zapraszamy Firmy jak  również osoby indywidualne do spędzenia czasu w sposób twórczy i nietuzinkowy w Studio Kulinarne Domowa Spiżarnia. To niedawno powstałe na mapie Kielc miejsce, oferuje zupełnie nowy, wartościowy pomysł na integrację pracowników, czy udany wieczór z przyjaciółmi lub rodziną.

Oferowane przez studio warsztaty kulinarne, prowadzone są przez wykwalifikowanych kucharzy i pasjonatów gotowania.

 

Zachęcamy do przygotowania według przepisu mistrzów, wspaniałej, rozgrzewającej zupy dyniowej, doskonałej na zimowy sezon.

 

 

Krem z dyni

 

Składniki:

 

 • dynia 1 sztuka
 • marchewka 3 sztuki
 • ziemniaki 3 sztuki
 • czosnek 3 ząbki
 • olej 3 łyżki
 • bulion warzywny 1 litr
 • papryczka chili 1 sztuka
 • gałka muszkatołowa Prymat mielona szczypta
 • imbir mielony szczypta
 • sól morska do smaku
 • pestki dyni prażone do posypania

 

 

Przygotowanie:

 

 • Obrać i pokroić w kostkę dynię, ziemniaki i marchewkę
 • W garnku rozgrzać olej z chili, dodać przeciśnięty przez prasę czosnek, zeszklić, dodać pozostałe, pokrojone składni, przesmażyć 3 minuty 
 • Zalać bulionem. Dodać szczyptę soli
 • Zmiksować zupę na krem, dodać pieprz i gałkę muszkatołową oraz imbir
 • Krem z dyni podawać z uprażonymi na suchej patelni pestkami dyni

 

Smacznego 😊

 

 

W Domowej Spiżarni już od dawna wiemy, że domowe smakuje najlepiej, dlatego chętnie podzielimy się swoją wiedzą nie tylko z zakresu gotowania, ale również przetwórstwa, serowarstwa, wędliniarstwa, kiszenia, robienia nalewek i piwa.

Serdecznie zapraszamy!”

 

www.studio.domowaspizarnia.pl

 

Cała galeria dostępna jest TUTAJ

Korona Biznes Klub świętuje pierwsze urodziny!

Mija 12 miesięcy od uruchomienia projektu Korona Biznes Klub. Z tej okazji w piątek w hotelu Tęczowy Młyn odbyła się Rocznicowa Kolacja, na której gościli sponsorzy, partnerzy biznesowi, klubowicze, właściciele, przedstawiciele Miasta, Zarząd Korony Kielce wraz z trenerem Mirosławem Smyłą oraz wielu innych, ciekawych gości.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości oraz podziękowań. - Z okazji pierwszych urodzin Korona Biznes Klub życzymy sobie i Wam, aby grono Partnerów Korony nieustannie się wzbogacało o nowe, wartościowe firmy, a wyniki - te biznesowe i te sportowe, dodawały nam skrzydeł i motywowały do dalszej pracy. Jesteśmy dumni ze współpracy z Wami i przekonani, że zarówno w biznesie jak i w sporcie, wspólnie możemy więcej - zwróciła się do obecnych osób koordynator KBK, Karolina Cybulska.

 

Następnie zaprezentowano firmy, które dołączyły do projektu - Go-leasing Kielce, Konsorcjum Naukowo-Edukacyjne, Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego, Wilcze Opowieści, Fondo/ Partner Generalny Browar Sulewski, Monpay oraz Finatio. Pakiet odebrała również firma Drukekspert, która została przedstawiona podczas wcześniejszego spotkania.

 

 

Na rocznicowej kolacji zgromadzili się zarówno dotychczasowi partnerzy biznesowi, sponsorzy, klubowicze, jak i przedsiębiorcy, którzy chcieliby dołączyć do grona KBK. W spotkaniu wzięli również udział: właściciele Korony S.A. - Dirk i Mark Hundsdörferowie, prezes Krzysztof Zając oraz wiceprezes Marek Paprocki, trener I drużyny Mirosław Smyła, przedstawiciele Rady Miasta Kielce  - przewodniczący Kamil Suchański, wiceprzewodnicząca Joanna Winiarska oraz radna Katarzyna Suchańska, dyrektor Kancelarii Prezydenta Sławomir Stachura, wójt gminy Sitkówka-Nowiny Sebastian Nowaczkiewicz wraz z zastępcą Łukaszem Barwinkiem, prezes KKP Korona Robert Stachura, ambasador Browaru Sulewski Marcin Żewłakow, dyrektor Kieleckiego Centrum Kultury Augustyna Nowacka, Paulina Drozdowska z Teatru Żeromskiego w Kielcach, przedstawiciele Partnerskich Klubów Biznesu z różnych miast, a także wielu innych, ciekawych gości.

 

 

Od początku istnienia Korony Biznes Klubu, w ramach projektu odbyło się 12 spotkań biznesowych w formule otwartej i zamkniętej, w której udział wzięło ponad 700 gości - przedstawicieli świata biznesu, sportu, nauki, kultury, instytucji samorządowych i władz miasta. - Po roku funkcjonowania KBK mamy pewne doświadczenia, które będą owocowały w następnych latach, gdyż te 12 miesięcy były próbą i pokazały nam, co możemy polepszyć i w jakim kierunku iść - podkreślił prezes Korony Krzysztof Zając.

 

- Ten rok dał nam wiele informacji, które będą potrzebne w przyszłości. Bardzo chcemy czerpać od naszych partnerów biznesowych, bo to oni wychowują i tworzą z nami to "dziecko" - Korona Biznes Klub, dlatego czekamy na ich sugestie. Najcenniejsze jest to, że już teraz widzimy namacalne przykłady współpracy pomiędzy partnerami - zaznaczyła dyrektor ds. marketingu Korony Kielce, Katarzyna Dudek.

 

 

W trakcie uroczystości każdy z nowych klubowiczów miał możliwość przedstawienia swojej firmy, jej oferty oraz wskazania jakich kontaktów poszukuje. Zaprezentowano również korzyści płynące z członkostwa w KBK - m.in. szansę znalezienia nowych kontaktów biznesowych, zwiększenie sprzedaży, czy zmniejszenie kosztów.

 

 

Podczas spotkania każdy z obecnych sponsorów oraz klubowiczów otrzymał prezent. Nie zabrakło również losowania upominków, ufundowanych przez Klub oraz Partnerów KBK. Do wygrania były m.in. voucher na reklamę na bandach ledowych, firma Go Leasing przygotowała tygodniowy wypoczynek, Teatr Żeromskiego - bilety na jedną z premier, Skin&Shape - voucher  na zabiegi endermologii, Domowa Spiżarnia - voucher na warsztaty kulinarne, Aqua System - voucher na produkty firmowe, Vanstar Service - voucher ze zniżką 5 tys. zł na zakup mieszkania w Jędrzejowie, Gospoda Echa Leśna - voucher na kolację, Konsorcjum Naukowo-Edukacyjne - voucher na szkolenia i studia oraz pyszne piwo, ufundowane przez Browar Sulewski.

 

 

Piątkowa uroczystość była wartościowa przede wszystkim pod względem biznesowym, ponieważ po części oficjalnej przyszedł czas na networking, który jest doskonałym sposobem nawiązywania nowych kontaktów i przedstawienia swojej oferty. W tym czasie następuje wymiana wizytówek oraz dochodzi do pierwszych rozmów biznesowych.

 

 

 

- Korzyści płynące z uczestnictwa w KBK, to przede wszystkim liczne spotkania biznesowe, a także dużo połączeń z innymi klubami biznesu, gdzie faktycznie wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem. Jak dla nas, jest to dotychczas jedna z lepszych organizacji, która promuje biznes w województwie świętokrzyskim - zaznaczył prezes Monpay, Piotr Ziółkowski.

 

 

Połączenie biznesu i sportu w formie spotkań firmowych chwali również ambasador Browaru Sulewski, były piłkarz Korony Kielce, Marcin Żewłakow.  - Jest to trafiony duet. Sport może być podłożem do tego, aby usiąść, popatrzeć na to, co się dzieje w oddali, porozmawiać, nadać podwaliny pod przyszły biznes, stąd wydaje mi się, że te dwie dziedziny mocno się uzupełniają - ocenił.

 

 

Podczas części bankietowej na uczestników urodzinowej kolacji czekał tort przygotowany przez Cukiernię AleBabeczka, nie zabrakło również szampana z Delikatesów Wehikuł Smaku  oraz smacznego poczęstunku w formie ciepłych dań i przystawek serwowanych przez kuchnię Hotelu Tęczowy Młyn. Dla gości przygotowano także degustację piwa z Browaru Sulewski oraz trunków z BZK ALCO. Wieczór umilił koncert fortepianowy w wykonaniu pianistki Filharmonii  Świętokrzyskiej, Edyty Piwowarczyk.

 

 

Jak wygląda spotkanie KBK?

 

Główną zaletą Korony Biznes Klubu jest wsparcie przedsiębiorców w nawiązywaniu nowych relacji biznesowych i otwarcie na nowe możliwości, gwarantujące rozwój firmy.

 

Spotkania biznesowe pozwalają nawiązać nowe  kontakty biznesowe. Są wstępem do budowania relacji, a poprzez to, zwiększania sprzedaży produktów lub usług. Biorą  w nich udział firmy nie tylko z regionu, ale także  z innych miast. Uczestnicy mają możliwość zapoznania się z założeniami  Partnerskich Klubów Biznesu i modelu współpracy z KBK.

 

Podczas spotkań, każdy przedsiębiorca dostaje możliwość krótkiego zaprezentowania swojej firmy, wraz z ofertą, przedstawienia swoich potrzeb oraz wskazania jakich kontaktów poszukuje. Po przedstawieniu przychodzi czas na wymianę wizytówek i wstępne rozmowy biznesowe. Później w nawiązaniu ponownego kontaktu pomaga koordynator KBK.

 

Za nami kolejne spotkanie Korona Biznes Klub!

Zamknięte spotkania KBK, to wyśmienity czas na poznanie klubowiczów, rozpoczęcie rozmów o współpracy B2B oraz poszukiwanie wsparcia i wzajemnej pomocy biznesowej. W ostatnim wydarzeniu, które odbyło się w kieleckim hotelu DAL, udział wzięło 45 osób, a w szczególności przedstawiciele regionalnych i ogólnopolskich firm.

 

Rozwój firmy, to stały proces poszukiwania klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych. Bycie aktywnym i zaangażowanym w budowanie relacji oraz rozpoznawalności na rynku, przekłada się na nowe możliwości kooperacji i ułatwia osiągnięcie sukcesu. Doskonale wiedzą o tym przedsiębiorcy, którzy wzięli udział 18 października bieżącego roku w zamkniętym spotkaniu Klubowiczów Korona Biznes Klub i Partnerskich Klubów Biznesu.

 

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele: Aqua System, Browar Sulewski, Audi, VW, Skoda, Opel w Kielcach, Hotel DAL *** Kielce, Grupa Pałasz Kancelaria Brokerska, CHS Sp. z o.o. Sp. k., Eko-Bio, Ecoinsurance, Eslabon Sp. z o.o. Agencja Reklamowa, Fundacja Możesz Więcej, Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o., GO-leasing Kielce, KKP Korona, Kopalnia Wapienia "MORAWICA" S.A., Korona Kielce, KIDT BIG SA, Monpay, Made in Swietokrzyskie, Partnerskie Kluby Biznesu, Polskie ePłatności , Pretorius Sp. z o.o., Domowa Spiżarnia - Studio Kulinarne, Skin&Shape, Wertui, Świętokrzyska Liga Futsalu, Zakład Blacharsko-Dekarski i Ogólnobudowlany Marcin Tutaj, Folwark Samochodowy.

 

GALERIA - KLIKNIJ TUTAJ

Współpraca KBK i KKP

WSPIERAJ DZIECI Z KIELECKIEGO KLUBU PIŁKARSKIEGO KORONA
- DOŁĄCZ DO KORONA BIZNES KLUB

 

Kiedy Dorosnę Zostanę Koroniarzem! Tak od najmłodszych lat mówią dzieci, których pasją jest piłka nożna, a sercem są z Koroną Kielce. Uczciwość, rzetelna praca, koleżeństwo, lojalność, szacunek, wierność i odpowiedzialność, to wartości jakich podopieczni Kieleckiego Klubu Piłkarskiego Korona uczą się podczas treningów. Młodzi zawodnicy KKP Korona to liczne zwycięstwa, mistrzostwa, wygrane turnieje ogólnopolskie i międzynarodowe. W sezonie to 750 zawodników, 35 drużyn szkoleniowych, 4000 treningów, 500 meczów mistrzowskich, 300 meczów kontrolnych i 80 turniejów towarzyskich.


ZWYCIĘSTWA DZIECIĘCYCH GRUP KKP KORONA, TO TWÓJ SUKCES

– DOŁĄCZ DO KORONA BIZNES KLUB I WSPIERAJ SPORTOWY ROZWÓJ DZIECI I MŁODZIEŻY Z REGIONU

 

W ramach współpracy Kieleckiego Klubu Piłkarskiego Korona i Korona Biznes Klub powstał projekt, którego celem jest poszukiwanie partnerów biznesowych, chcących ułatwić start w sportowej karierze młodym zawodnikom KKP Korona. Program to szansa rozwoju dziecięcych i młodzieżowych drużyn piłkarskich. Twoje wsparcie przyczynić się może do treningów z profesjonalnych sprzętem, otrzymania nowych strojów, konfrontowania umiejętności piłkarskich na arenie krajowej oraz międzynarodowej, wyjazdów na letnie oraz zimowe obozy szkoleniowe.
OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY I BUDOWANIA WŁASNEJ MARKI - DAJ RADOŚĆ I UŚMIECH DZIECIOM, POMÓŻ OSIĄGNĄĆ IM WYMARZONE CELE W DRODZE DO SPORTOWEJ KARIERY

 

Kielecki Klub Piłkarski Korona to stowarzyszenie upowszechniające sport wśród najmłodszych mieszkańców Kielc i regionu. Młodzi piłkarze poznają najcenniejsze wartości i smakują codzienną pracę życia sportowca. Dzięki prowadzonym przez KKP Korona programom, zawodnicy w zależności od wieku rozwijają w poszczególnych drużynach pasję sportowe i uczą się profesjonalnych technik gry w piłkę nożną.W ramach „Żółto–czerwonego przedszkola” dzieci przenoszą się w zaczarowany świat bajek i opowieści, w którym przeżywając przygody, bawią się, wzmacniają swoją wyobraźnię, rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini piłkę nożną. Wszechstronne zajęcia ruchowe dla najmłodszych prowadzone są zgodnie z unifikacją Polskiego Związku Piłki Nożnej, a przeprowadzi je wykwalifikowana kadra trenerów Korony Kielce.

 

W dalszej drodze do profesjonalnych umiejętności pomaga program „Koroniarska Kadra Czeka”, stanowiąca kontynuacje „Żółto-czerwonego przedszkola”. Program ukierunkowany jest dla uzdolnionych sportowo dzieci w wieku wczesnoszkolnym, które w poszczególnych grupach szkoleniowych w kategoriach Skrzaty, Żaki oraz Orliki prowadzone są przez licencjonowaną kadrę trenerów Korony Kielce z uprawnieniami UEFA. 

 

Kielecki Klub Piłkarski Korona to znakomita kadra szkoleniowa, wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami w karierze piłkarskiej dzieci – od malucha do zawodowego piłkarza.TO DUMA Z MNIEJSZYCH I WIELKICH ZWYCIĘSTW!

TO RADOŚĆ DZIECI CIESZĄCYCH SIĘ Z WYGRANEJ!

TO PASJA I MIŁOŚĆ DO SPORTU!

TO TWOJE WSPARCIE DLA MŁODYCH ZAWODNIKÓW W ROZWOJU!

 

Wiele sukcesów i możliwości współpracy. Chcesz być częścią Wielkiej Rodziny Piłkarskiej! Pokaż swoją Markę, jako sportowy partner dzieci z KKP Korona. Wspólnie przeżywajmy zdobyte przez Małe stópki Gole! Dołącz do Korona Biznes Klub i zostań partnerem biznesowym. Twoje wsparcie to kluczowy element profesjonalnego rozwoju dzieci i młodzieży piłkarskich drużyn Kieleckiego Klubu Piłkarskiego Korona.

 

 

CZERP SATYSFAKCJĘ ZE WSPIERANIA DZIECI I MŁODZIEŻY!

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM BIZNESOWYMWEJDŹ DO GRY!

TWOJA KORONA  *   TWÓJ BIZNES   *  TWÓJ KORONA BIZNES KLUB

 

 

FORMY WSPÓŁPRACY - PROMOCJA DLA TWOJEJ FIRMY WSPARCIEM DLA DZIECI:

Logo Twojej Firmy:

 • na strojach meczowych wszystkich grup młodzieżowych, konkretnej drużyny lub danego rocznika,
 • na materiałach poligraficznych klubu,
 • na stronie i fanpage kluby z aktywnym hiperłączem.

Reklama Firmy przy boiskach - tablice reklamowe,
Reklama Firmy jako sponsora wydarzeń, szkoleń, turniejów, sprzętu lub stroju.


PAKIETY ŚWIADCZEŃ KORONA BIZNES KLUB:

 • kontakty biznesowe - dostęp do bazy 1500 firm regionalnych i ogólnopolskich,
 • udział w spotkaniach biznesowych w całej Polsce /otwartych i zamkniętych/,
 • wsparcie marketingowo-promocyjne w social media/www klubu i KBK,
 • możliwość wykorzystywania nazwy/znaku Klubu i KBK w działaniach promocyjnych firmy,
 • networking i wsparcie w rozwoju biznesu,
 • integracja biznesowa i budowanie partnerskich relacji.

Kontakt w sprawie współpracy:

Karolina Cybulska - Koordynator Korona Biznes Klub

+48 697 774 468, karolina.cybulska@korona-kielce.pl

 

 KORONA BIZNES KLUB
www.facebook.com/koronabiznesklub/
www.korona-kielce.pl/korona-biznes-klub/

 

 

 

KIELECKI KLUB PIŁKARSKI KORONA
www.facebook.com/kkpkorona/

www.kkp-korona.pl

tel. 794 984 081

 


Spotkanie w gronie KBK

Zapraszamy do lektury relacji ze spotkania KBK zamkniętego wyłącznie dla klubowiczów. Gospodarzem spotkania był Wehikuł Smaku i to właśnie wokół różnych smaków obracało się całe wydarzenie.

 

Kulinarna podróż z Wehikułem Smaku

- czyli zamknięte spotkanie Korona Biznes Klub /27.08.2019r./

 

Wtorek 19:00 czas START – klubowicze KBK przeżyli niesamotną podróż smaków świata, bogatych zapachów trunków, gdzie biznesowa degustacja wśród nowych kontaktów, w przyszłości ukaże siłę i znaczenie naszego środowiska biznesowego.

 

Za nami kolejne zamknięte spotkanie Korona Biznes Klub. Tym razem ugościły nas Delikatesy Wehikuł Smaku, które zabrały nas w tą niezapomnianą podróż kulinarną. Delikatesy to wyjątkowe miejsce i wyszukane produkty z całego świata. Wołowina sezonowana, mięso, wędliny, również z Włoch, pieczywo, ogromny wybór serów, świeżo wyciskane soki, oryginalne słodycze, napoje. Ogromny wybór alkoholi, niedostępnych nigdzie indziej w Kielcach. To podróż w kulinarne smaki świata!

 

Takie też smaki towarzyszyły nam na spotkaniu – deska wyszukanych serów i pachnących wędlin, pikantny barszczyk ukraiński, delikatny rozpływający się schab w sosie kurkowym, a na deser istnie podniebny smak domowego sernika z brzoskwinią. Cała ta podróż połączona z pyszną znakomicie czystą wodą od Kuna System Kielce oraz degustacją wyszukanych Toruńskich Wódek Gatunkowych. Gdyż tak, jak drzewo pozbawione korzeni usycha, tak wódki oderwane od swej historii tracą duszę. Ponad 130-letnia tradycja i doświadczenie wielu pokoleń stoją za wysoką jakością toruńskich producentów wódek. Naturalne składniki nadają trunkom szlachetny smak. Tradycja zobowiązuje, a jakość nie podlega negocjacjom. Gdzie indziej zaznasz smaku Wódki Czysty Ziemniak, aromatycznej Cytrynówki, Pigwówki, pachnącego Piernika i doskonałej Wiśni.

 

W spotkaniu uczestniczyli klubowicze Korona Biznes Klub: Grupa Pałasz Kancelaria Brokerska /Paweł Mroczek/, Studio Kulinarne Domowa Spiżarnia / Małgorzata Woźnicka i Karolina Zawierucha/, KIDT BIG S.A. / Marcin Zacharz/, Barbat / Michał Tymczyszyn i Grzegorz Stawiarski/, Kuna System / Iwona Kamińska i Kamil Kamiński/, klubowicze Partnerskich Klubów Biznesu / Golf business club oraz PKB Poznań/: AB S.A. /Sandra Tutaj/, WILK MEDIA - photo & video - Toruńskie Wódki Gatunkowe oraz zaproszeni goście GO-leasing Sp. z o.o. /Wrona Sławomir/, Mariusz Kamiński / Wehikuł Smaku/, Krzysztof Zając /Korona S.A./, Mirosław Rogiewicz /Partnerskie Kluby Biznesu/, Adrian Myszor /Dyrektor Regionalny Partnerskie Kluby Biznesu/.

 

Ta podróż pozostawiła już tylko cudowny smak …

 

W dalszą biznesowa podróż, zapraszamy z Korona Biznes Klub - dla rozwoju Twojej Firmy, planujemy już kolejne fascynujące spotkania w biznesowym gronie.

 

Więcej zdjęć można zobaczyć TUTAJ

 


 

VI Śniadanie Biznesowe KBK

W środę 28 sierpnia odbyło się VI Śniadanie Biznesowe organizowane przez Korona Biznes Klub. Na wydarzeniu zostali zaprezentowani nowi klubowicze, którzy w ostatnim czasie dołączyli do projektu KBK.

 

 

Miejscem spotkania był GOP "Perła" w Nowinach. Gmina Sitkówka-Nowiny nawiązała współpracę z Korona Biznes Klub i postanowiła być gospodarzem VI Śniadania Biznesowego. Słowo wstępu należało do wójta Sebastiana Nowaczkiewicza.


Następnie na scenie pojawili się prezes Korona S.A. Krzysztof Zając, wiceprezes Korona S.A. Marek Paprocki, dyrektor ds. marketingu Korona S.A. Katarzyna Dudek, reprezentujący Partnerskie Kluby Biznesu Mirosław Rogiewicz, prezes KKP Robert Stachura, oraz Karolina Cybulska koordynatorka Korona Biznes Klub. Kolejną częścią spotkania było zaprezentowanie nowych klubowiczów KBK.


Gmina Sitkówka-Nowiny jest ambasadorem projektu, który w swoich działaniach mocno stawia na rozwój sportu i współpracy z przedsiębiorcami. Współpraca ukierunkowana została pod kątem szerzenia idei Korona Biznes Klub wśród przedsiębiorców z gminy oraz wzajemnej promocji działań.


Oferta Kancelarii Prawnej Expresiss Verbis jest szyta na miarę potrzeb firm. Audyt finansowo-prawny przedsiębiorstwa. Kancelaria jest w stanie zaproponować pionierską na rynku usługę polegającą na kompleksowej analizie kondycji finansowo-prawnej każdego przedsiębiorstwa bez względu na to, jakie posiada ono obecnie rozmiary. Innowacyjny projekt obejmuje przeprowadzenie konsultacji oraz sporządzenie w oparciu o nie raportu, który będzie obejmować odpowiedzi na wszystkie pytania przedsiębiorcy. 


Cabiomede oferuje nie tylko usługi badawczo-rozwojowe dla medycyny, ale także indywidualnie tworzone produkty weterynaryjne oraz sportowe. Podczas przygotowywania produktów wykorzystywane są nowoczesne technologie, w tym druk 3D oraz skanowanie 3D. Misją Cabiomede jest umożliwienie firmom sektora małych i średnich przedsiębiorstw dostępu do zaawansowanych usług badawczo-rozwojowych na żądanie.Studio Domowa Spiżarnia to miejsce skupiające miłośników jedzenia, którzy w przyjaznej atmosferze mogą spędzić swój wolny czas ucząc się gotować zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Nowoczesne wnętrze, tradycyjny styl i profesjonalne podejście w kuchni sprawiają, że niezależnie od swoich umiejętności można poczuć się jak w domu czerpiąc naukę od doświadczonych kucharzy, pasjonatów gotowania.Drukekspert.pl to platforma internetowa umożliwiająca zlecanie druku materiałów drukarni wybierając z około 2,4 milina kombinacji produktów poligraficznych uwzględniając w tym nakłady i wszelakie uszlachetnienia.Platforma drukespert.pl umożliwia bieżące monitorowanie drogi zamówienia od momentu przyjęcia przez system zlecenia, poprzez etapy dodania i weryfikacji automatycznej przygotowanych plików do druku, aż po etap pakowania i wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej. Sprawny system płatności maksymalnie skraca czas niezbędny do przekazania prac do drukarni.


Po części oficjalnej nadszedł czas na rozmowy pomiędzy obecnymi na spotkaniu przedsiębiorcami. Wymiana doświadczeń oraz kontaktów często jest początkiem do nawiązania współpracy albo zainteresowania swoimi usługami potencjalnych klientów. Efekty tych rozmów będzie można poznać podczas kolejnych edycji Śniadań Biznesowych Korony Biznes Klub.

 

Więcej zdjęć można zobaczyć TUTAJ

 

 


Biznes od Kuchni!

25 czerwca odbyło się kolejne – tym razem zamknięte – spotkanie klubowiczów Korona Biznes Klub zaprzyjaźnionych partnerów i gości oraz reprezentantów PKB Poznań oraz Partnerskiego Klubu Biznesu. Niepowtarzalną „smakowitą” atmosferę zapewniło Studio Kulinarne Domowa Spiżarnia, nowy klubowicz Korona Biznes Klubu.

 

Wieczór ze znakomitą włoską kuchnią, schłodzony lampką wina stanowił okazję, aby udoskonalić własny kunszt kulinarny, poznać tajniki włoskich specjałów, właściwego doboru produktów, dodatków i przypraw. A wszystko to doprawione zostało wyśmienitą atmosferą, umożliwiającą budowanie biznesowych relacji pomiędzy przedsiębiorcami: Vanstar Service, Formaster Group, Inicjatywa Firm Rodzinnych, Grupa Pałasz Kancelaria Brokerska, Skin&Shape, Designum Business Marketing, Drukekspert.pl, Kuna System Kielce, CABIOMEDE, Kiel-Tech, KIDT BIG S.A., Kancelaria Prawna Ekspressis Verbis, Pretorius, Barbat, Akademia Kobiet.

 

 

 

Niebawem z pewnością usłyszymy o owocach podjętych rozmów, współpracy i nowych, wspólnych inicjatywach pomiędzy klubowiczami. Tymczasem trzymamy kciuki za rozwój biznesów i zapraszamy na kolejne spotkania Korona Biznes Klub. Widzimy się już wkrótce!

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA KBK

 

 

 

 

 


 

 Suzuki Arena gościła przedsiębiorców po raz drugi! Korona Biznes Klub z pięcioma nowymi członkami!

 

Przedsiębiorcy z całej Polski już po raz piąty spotkali się na śniadaniu biznesowym w Kielcach, aby dzięki Korona Biznes Klub nawiązać nowe znajomości oraz rozwinąć swoją działalność. Pięciu kolejnych członków dołączyło na czwartkowym spotkaniu do naszego projektu!

 

- Niezwykle cieszy nas fakt, że nasi goście czują się tutaj bardzo dobrze. Dziś pięciu członków dołączyło do klubu Biznesu i liczymy, że ta grupa wciąż będzie rosła. Na Suzuki Arenie marzenia się spełniają. Na sportowe przyjdzie nam troszkę poczekać, ale te biznesowe pomału się realizują i mamy nadzieję, że ciągle będziemy zmierzali w tym bardzo dobrym kierunku – mówi Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu Korony Kielce.

 

 

Na czwartkowym spotkaniu do Korona Biznes Klub dołączyło aż pięć nowych firm! Barbat dostarczający tekstylia do hoteli, Gospoda Echa Leśne świadcząca usługi cateringowe, Pretorius zarządzający wierzytelnościami, Krajowa Informacja Długów Telekomunikacyjnych Biuro Informacji Gospodarczej S.A. zbierająca informacje o wiarygodności przedsiębiorców oraz Klinika Endermologii Skin & Shape zajmująca się zabiegami twarzy i ciała oraz pomagająca przy kontuzjach i regeneracji organizmu.

 

 

- Korona Biznes Klub zrzesza szereg przedsiębiorców i uważam ich za idealnych adresatów oferty, którą mamy do zaproponowania. Nie jest to tylko działalność gastronomiczna, ale też cateringowa, a może być ona skrojona na miarę – małych imprez oraz dużych eventów. Nasza współpraca dotąd z Koroną układała się świetnie. Robimy cateringi na wszystkich meczach na Suzuki Arenie. Obsługujemy w sumie 500 osób na każdym meczu – mówi Adam Obara, właściciel Gospody Echa Leśne.

 

 

Gośćmi specjalnymi czwartkowego śniadania byli dr hab. Agnieszka Piotrowska-Piątek z Urzędu Statystycznego w Kielcach, która przygotowała prezentację "Kim jest świętokrzyski przedsiębiorca" oraz były zawodnik Lecha Poznań i reprezentant Polski, Marcin Kikut, który opowiedział o funkcjonowaniu sportowca w świecie biznesu.

 

– Cała kariera piłkarska, to wiele czynników życiowych, jak mentalność, radzenie sobie ze stresem, czy przebywanie w środowisku ludzi. Dorobek kariery przekłada się idealnie na sferę biznesową i zarządzanie. Widzę mnóstwo analogii pomiędzy sportem a biznesem. Cały projekt Partnerskich Klubów Biznesu fantastycznie buduje silną więź pomiędzy partnerami. Otwiera również wiele furtek bardzo cennych w biznesie. Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego spotkania. To wszystko dobrze wygląda, wszystko jest świetnie zorganizowane i chętnie nawiązałbym współpracę z wieloma firmami. Jesteśmy na stadionie Korony i pamiętam go jeszcze z boiska, gdy był on najnowocześniejszym obiektem w Polsce. Miło było się dzisiaj tutaj pojawić – podsumowuje Kikut.

 

 

Spotkania podczas śniadań biznesowych to również szansa dla tych, którzy jeszcze nie dołączyli do Klubu Biznesu i zastanawiają się nad ideą projektu. Każda osoba posiadająca swoją działalność jest mile widziana podczas spotkań. Jednak ogromną wartość niosą spotkania zamknięte, wyłącznie dla klubowiczów. Bardzo często to na nich podejmowane są dyskusje o współpracy, możliwościach rozwoju oraz budowanie wspólnej więzi.

 

- Dzięki Korona Biznes Klub nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami z całej Polski. Już ponad 60 terminali trafiło do różnych przedsiębiorstw. Nasze członkostwo przynosi nam wiele korzyści – mówi Mariusz Ciesiun z Polskie ePłatności.

 

 

Wszystkim przybyłym dziękujemy za obecność na czwartkowym śniadaniu biznesowym. Już wkrótce spotkamy się po raz kolejny! Zachęcamy, aby przyjść na kolejne spotkania Korona Biznes Klubu i przekonać się jak wiele może zyskać również i Twoja firma!

 

Więcej zdjęć ze śniadania biznesowego na Suzuki Arenie  - KLIK!

 


Tym razem w naszym domu! Suzuki Arena gościła kilkadziesiąt firm!

 

Już czwarte otwarte spotkanie Korona Biznes Klubu zgromadziło na Suzuki Arenie niemal 70 przedsiębiorców z Kielc, regionu świętokrzyskiego i całej Polski. Poznaliśmy też nowego klubowicza, czyli Kopalnię Wapienia Morawica, która zdecydowała się na długoterminową współpracę.  

 

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! Śniadanie Biznesowe na Suzuki Arenie okazało się strzałem w dziesiątkę. Nieskrępowana atmosfera rozmów sprawiła, że każdy z gości mógł swobodnie nawiązać nowe kontakty biznesowe.  Przedsiębiorcy na własnym przykładzie przekonują się o korzyściach płynących z członkowska w Korona Biznes Klubie.  - W Kielcach jest bardzo duży potencjał. Fajne firmy, ciekawe osoby, oraz pracownicy, z którymi się fajnie współpracuje. Mam obraz z całej Polski i mogę powiedzieć, że jeszcze chwilka i będzie tu duży sukces. Jeszcze troszeczkę cierpliwości i jeżeli będzie to się tak dalej rozwijać, to będzie naprawdę fajnie – przewiduje Radosław Rogiewicz, założyciel Partnerskich Klubu Biznesu.

 

 

 

Na spotkaniu przedstawiony został nowy członek Korona Biznes Klubu, Kopalnia Wapienia Morawica. - Zawsze byłem blisko Korony. Przez około 10 lat byłem również sponsorem klubu. Jakiś czas temu zrezygnowałem, ale teraz trzeba wrócić, po to, żeby współpracować i podtrzymywać klub tymi działaniami biznesowymi. Kielecczyzna musi rosnąć w siłę – stwierdził Józef Dąbek, prezes zarządu Kopalnia Wapienia Morawica SA.

 

 

- Najbardziej cieszy to, że do klubu przystępują tak wielkie firmy na skalę polską, jak Kopalnia Wapienia Morawica. Obserwowałem pana prezesa jak reagował, jak słuchał wystąpień innych przedsiębiorców i jak wszystko notował. To pokazuje, że takie firmy widzą w tym potencjał,  a inne mniejsze przedsiębiorstwa mają możliwość nawiązywania z nimi kontaktów. Jeśli te duże i małe firmy widzą w tym korzyści, to tylko się cieszyć – stwierdził Radosław Rogiewicz.

 

 

 

 

Najważniejszą korzyścią członkowska w Korona Biznes Klub jest  zdobywanie nowych kontaktów biznesowych w całym kraju. W Partnerskich Klubach Biznesu działa już 25 klubów sportowych z całej Polski. W sumie więc współpracuje ze sobą już ponad 2000 firm. - Mamy wiele takich przypadków, że firmy były małe, jednoosobowe, a dzięki naszemu projektowi rozrosły się i zwiększyły bardzo mocno swoje obroty. Dzięki Korona Biznes Klub takie firmy mogą pozyskać klientów w całej Polsce. Oczywiście mogą dalej korzystać ze swoich przedstawicieli handlowych, ale nie dotrą do nowych klientów tak szybko, jak przez Korona Biznes Klub. Jest to idealne narzędzie do tego, żeby rozwijać swoje biznesy. A im większy biznes, tym więcej pieniędzy w Korona Biznes Klub – powiedział założyciel Partnerskich Klubów Biznesu.

 

 

 

Inicjatywa jednak cały czas się rozwija, dlatego potrzeba dalszej ciężkiej pracy, aby pozyskiwać nowych członków.  - Projekt Korona Biznes Klub jest rozpisany w czasie. To nie jest tak, że w przeciągu dwóch lub trzech miesięcy patrzymy na ilość pozyskanych firm. Ważniejsza dla nas jest jakość i nad tą jakością pracujemy. Dzisiaj do naszego grona dołączyła Kopalnia Wapienia Morawica, jest to firma, która gwarantuje nam długoterminową współpracę i tego od naszych partnerów oczekujemy – przyznała Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu w Koronie Kielce.

 

 

 

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na kolejne spotkania! Naprawdę warto nawiązać współpracę z Korona Biznes Klubem!

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA OBEJRZEĆ TUTAJ

 


Kuna System - nowy partner Korony Biznes Klub

 

 

Firma Kuna System to na rynku polskim wiodąca marka w zakresie uzdatniania i dystrybucji wody oraz oczyszczania powietrza. Współpracujemy z tysiącami klientów indywidualnych, setkami firm i wieloma podmiotami samorządowymi na terenie całego kraju. Produkty Kuna System znajdziecie Państwo w prywatnych domach, przedszkolach, biurach, restauracjach, placówkach służby zdrowia, klubach sportowych, wszędzie tam gdzie obecny jest człowiek.

 

Dynamiczny rozwój i stałe poszerzanie oferty produktowej pozwala nam na kompleksowe i profesjonalne dostosowanie się do coraz większych wymagań rynkowych.

 

Ideą działalności naszej firmy jest wyeliminowanie plastikowych opakowań z codziennego użytku. Dzięki aktywności firmy Kuna System miliony plastikowych butelek nigdy nie trafi do śmieci. Nasza firma kładzie również bardzo duży nacisk na walkę ze smogiem. Oczyszczacze powietrza znajdujące się w naszej ofercie pozwalają ochronić nas i nasze rodziny przed szkodliwymi substancjami w powietrzu, tym samym dbają o nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

 

Oferowane przez nas produkty gwarantują najwyższą jakość, bezpieczeństwo, niezawodność oraz wieloletnie użytkowanie co wpływa na poprawę komfortu życia naszych klientów.

 

Rok 2019 firma przywitała zupełnie nowym projektem marketingowym, przystępując do współpracy z Korona Biznes Klub. Inicjatywa ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem wielu firm nie tylko z Kielc, ale również z całej Polski. Celem współpracy jest poszerzanie i budowanie nowych kontaktów biznesowych, promocja oraz wzmacnianie wizerunku firmy Kuna System. Czujemy się zaszczyceni biorąc udział w tym znaczącym projekcie, stanowiącym również wsparcie dla klubu sportowego Korona Kielce. Łącząc pasje do sportu oraz realizacje planu biznesowego liczymy na bardzo owocną współpracę w ramach projektu Korona Biznes Klub.

 

Zapraszamy do salonu firmowego na ulicy Tadeusza Kościuszki 18/22 w Kielcach gdzie nasi eksperci pomogą w doborze najwyższej jakości systemów do oczyszczania wody i powietrza. Wszystkie produkty znajdziecie Państwo również w naszym sklepie internetowym www.filtryzycia.pl.

 

 

 


Vanstar nowym członkiem Korona Biznes Klub!

 

 

Vanstar to kolejna firma, która dołączyła do Korona Biznes Klubu! Producent układów wydechowych z 25-letnim doświadczeniem to uznana marka współpracująca już z producentami z 29 krajów z całego świata!

 

Vanstar jest wiodącym dostawcą na rynek pierwszego montażu dla producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn i urządzeń rolniczych, pojazdów budowlanych, wojskowych oraz agregatów prądotwórczych. Firma może się pochwalić szerokimi możliwościami techniczno-technologicznymi, elastycznością i szybkością działania oraz wysoką jakością produktów finalnych.

 

Bardzo dobrze wyposażony i nowoczesny park maszynowy firmy Vanstar pozwala na produkcję nie tylko elementów układu wydechowego ale także innych części i akcesoriów używanych w przemyśle. Mowa o elementach układu wydechowego, rurach do systemów dolotowych i chłodzących, gięciu profili, cięciu laserem 2D i 3D, toczeniu i frezowaniu, tłoczeniu na prasach hydraulicznych, obróbce wibrościernej, wykonywaniu testów jakościowych, przeprowadzaniu testów ciśnieniowych, usłudze projektowania CAD-CAM, a także regeneracji katalizatorów (DPF, FAP, SCR) przeznaczonych do wszystkich typów pojazdów.

 

Produkty firmy Vanstar są silnie skorelowane ze środowiskiem czego dowodem jest opracowana nowa koncepcja katalizatora z możliwością łatwego demontażu wkładów katalitycznych. Producent jest członkiem stowarzyszenia Polska Grupa Motoryzacyjna oraz konsorcjum na rzecz rozwoju branży metalowo-odlewniczej województwa świętokrzyskiego.. Współpracuje też z instytucjami naukowymi Politechniką Świętokrzyską i Politechniką Warszawską.

 

Dowiedz się więcej: KLIK!

 


Do Korona Biznes Klub dołączyła  Kancelaria Brokerska Grupa Pałasz  Sp. z o.o.

 

Grupa  podmiotów, którą stanowi Grupa Pałasz wywodzi się z firm założonych w 2008 roku.

 

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstw spowodował wyodrębnienie się kilku podmiotów wchodzących w skład Grupy m.in. multi-agencji Ubezpieczeniowej Centrum Ubezpieczeń Grupa Pałasz, Polskiego Stowarzyszenia Ubezpieczonych Egida, a także Kancelarii Brokerskiej Grupa Pałasz Sp. z o.o.

 

Spółka odnosi spektakularne sukcesy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu jej założycieli w branży ubezpieczeniowej.

 

Firma jest licencjonowanym Brokerem Ubezpieczeniowym, legitymizującym się zezwoleniem wydanym przez Komisję Nadzoru Finansowego.

 

Broker ubezpieczeniowy to pośrednik ubezpieczeniowy, którego rolą jest działanie wyłącznie w interesie i na zlecenie Klienta, poszukując w jego imieniu ochrony ubezpieczeniowej. Nie reprezentuje zakładów ubezpieczeń i zachowuje od nich pełną niezależność.

 

Firma zatrudnia  zespół specjalistów z różnych gałęzi ubezpieczeń, wspierany przez biura eksperckie, prawne i odszkodowań. Nie pobiera żadnych opłat związanych z działalnością brokerską a jej wynagrodzenie leży po stronie Zakładów Ubezpieczeń. W zakresie prowadzonej działalności posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej na sumę ponad 8 000 000 PLN.

 

Firma posiada doświadczenie zdobyte we współpracy z instytucjami, samorządami oraz przedsiębiorstwami z różnych branż gospodarki m.in.: elektromaszynowej, metalurgicznej, budowlanej, przemysłowej, produkcyjnej, spożywczej i rolno-spożywczej, medycznej, transportowej, usługowej.

 

Do najważniejszych usług brokerskich proponowanych przez spółkę zaliczymy : przeprowadzenie audytu ubezpieczeniowego, analizę i identyfikację ryzyka, przygotowanie programu ubezpieczeniowego, bieżącą obsługa, organizowanie zamówień publicznych, likwidacja szkód i świadczeń.

 

Firma jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.

 

Szczegóły: www.brokergrupapalasz.pl


Trzecie spotkanie równie udane! Witamy nowych członków Korona Biznes Klub!

 

Trzecie spotkanie Biznesowe Korona Biznes Klub udowodniło, że w tym projekcie tkwi ogromny potencjał! Po raz kolejny w Hotelu Binkowski zjawiło się kilkudziesięciu przedsiębiorców oraz wielu gości specjalnych. W gronie klubowiczów powitaliśmy firmy Kuna System, Polskie ePłatności i Grupę Pałasz Ubezpieczenia.

 

Projekt Korona Biznes Klub wzbudza niegasnące zainteresowanie firm nie tylko z Kielc i województwa Świętokrzyskiego, ale również z całej Polski. Nie ma się jednak czemu dziwić, bo inicjatywa biznesowa prowadzona jest w ramach Partnerskich Klubów Biznesu, która zrzesza ponad 2000 przedsiębiorców z naszego kraju. Firmy prowadząc między sobą biznesy, mogą przy okazji w znaczny sposób wspierać Koronę Kielce.

 

 

 

- W biznesie jest jak w sporcie. Śmiało można to porównać z drużyną piłkarską. Jedni mają zadania bardziej ofensywne, a inni defensywne, które przejawiają się we wzajemnej pomocy, współpracy, nowych inspiracjach. Dzięki temu można osiągać sukcesy w biznesie. Jeśli za Koroną będą stały takie firmy, to dużo łatwiej będzie jej osiągać dobre wyniki sportowe – powiedziała Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu w Koronie Kielce.

 

 

 

Na Śniadaniu Biznesowym poznaliśmy nowych członków Korona Biznes Klubu. Na pokładzie powitaliśmy Kuna System, dystrybutora filtrów do wody najwyższej jakości. – Korona Kielce ma już doskonałe doświadczenia ze współpracy z firmą Kuna System, gdyż od kilki miesięcy korzysta z filtrów. Także na tym spotkaniu biznesowym można spróbować wody filtrowanej dzięki urządzeniom sprowadzanym przez Kuna System – powiedziała Karolina Cybulska, koordynator Korona Biznes Klub.

 

 

Do grona członków dołączyły także Polskie ePłatności, firma specjalizująca się w procesowaniu płatności bezgotówkowych, obsługą transakcji płatniczych dokonywanych za pomocą kart płatniczych oraz realizację innych usług z wykorzystaniem terminali POS. – Dzięki współpracy z Koroną udało nam się pozyskać już kilku partnerów, dlatego to się naprawdę opłaca. Myślę, że musimy porozmawiać z Panem Radosławem Rogiewiczem, z Partnerskich Klubów Biznesu, żeby płatności za spotkania biznesowe także odbywały się za pomocą terminali Polskich ePłatności  - powiedział zadowolony Mariusz Cieciun, regionalny dyrektor sprzedaży Polskich ePłatności.

 

 

Na dłuższą współpracę z Korona Biznes Klub zdecydowała się także Grupa Pałasz Ubezpieczenia, zajmująca się ubezpieczeniami samochodów, domów i mieszkań oraz ubezpieczeniami na życie i podróże.

 

 

Śniadanie Biznesowe miało również swoich gości specjalnych. Bardzo przydatną wiedzę dla przedsiębiorców przekazali  Sławomir Podkówka – Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Kielcach oraz Edyta Kwiatkowska-Woźniak – Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pińczowie, która przedstawiła prezentację na temat zmian w podatkach w 2019r. – O szczegółach zmian podatkowych będziemy rozmawiać także na zamkniętych spotkaniach dla naszych klubowiczów. Tam z pewnością przedstawimy dużo dokładniejsze  informacje – zapowiedział Radosław Rogiewicz z Partnerskich Klubów Biznesu.

 

 

Swoją pomoc dla przedsiębiorców oferował także Michał Cieślak – poseł na Sejm RP. - W razie problemów zapraszam do korzystania z pomocy mojego biura poselskiego. Należę m.in. do Komisji Gospodarski i Rozwoju, dlatego chętnie udzielam pomocy przedsiębiorcom. Mam nadzieję, że na następne spotkanie uda nam się zaprosić Panią Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Jadwigę Emilewicz – powiedział polityk wybrany na posła w okręgu kieleckim.

 

 

Dziękujemy wszystkim za obecność na trzecim spotkaniu biznesowym! Mamy nadzieję, graniczącą z pewnością, że kontakty uzyskane dzięki Korona Biznes Klubu pozwolą rozszerzyć działalności firm! Widzimy się na kolejnym spotkaniu już w marcu!

 

 

 

 


KORONA TV: RELACJA Z OBIADU BIZNESOWEGO!

 


FREKWENCJA ZNÓW ZNAKOMITA! KOLEJNE FIRMY DOŁĄCZAJĄ DO KBK!

 

Drugie spotkanie biznesowe Korona Biznes Klub za nami! Tym razem przedsiębiorcy zdobywali nowe kontakty na obiedzie biznesowym. Frekwencja znów nie zawiodła. Nie zabrakło także specjalnych gości, na czele z marszałkiem województwa świętokrzyskiego Andrzejem Bętkowskim.

 

- Cieszy fakt, że na spotkaniu biznesowym zobaczyliśmy zarówno nowe twarze, jak i osoby, które pojawiły się poprzednio. Najważniejsze jednak, że udało nam się podpisać pierwsze umowy i wręczyć premierowe pakiety sponsorskie. Pierwsi klubowicze są już na pokładzie. Wiemy, że rynek potrzebuje Korony Kielce. Staramy się docierać do kilkudziesięciu firm tygodniowo, zarówno tych małych, jak i dużych, z regionu świętokrzyskiego, jak i z całej Polski. Potencjał jest ogromny, dlatego zapraszamy tych, do których jeszcze nie dotarliśmy. Zachęcamy również naszych stałych uczestników do rozpowszechniania pozytywnych wiadomości na temat naszego klubu  – mówi Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu w Koronie Kielce.

 

Prezes Krzysztof Zając oraz marszałek Andrzej Bętkowski

 

Na początku spotkania Certyfikaty Korona Biznes Klubu oraz pakiety sponsorskie z rąk prezesa Korony Kielce Krzysztofa Zająca otrzymały firmy, które zdecydowały się na szeroką współpracę w ramach projekty.

 

Uhonorowana została firma OSM Włoszczowa, czyli czołowy producent mleczarski w Polsce, znany przede wszystkim z wysokiej jakości serów żółtych typu szwajcarskiego oraz znakomitych wyrobów galanteryjnych. W imieniu   OSM Włoszczowa certyfikat odebrał Mariusz Paniewski, specjalista ds. marketingu OSM Włoszczowa.

 

 

W imieniu Coca Cola Company, czyli producenta popularnego napoju gazowanego, ikony kultury masowej XX i XXI wieku, pakiet powitalny odebrał jej przedstawiciel, Artur Jarek , który jest wiernym kibicem kieleckiego klubu.

 

 

Uroczyście przedstawiono także firmę Vanstar, zajmującą się produkcją układów wydechowych do pojazdów wielkogabarytowych oraz szeroko pojętą obróbką metalu. – Projekt Korona Biznes Klubu jest dla nas doskonałą platformą do poszerzenia kontaktów branżowych. Możliwości kooperacji są dla nas tak szerokie, że na pewno dodatkowo rozwiniemy skrzydła. Już jesteśmy na etapie planowania spotkań z przedstawicielami firm, które poznaliśmy dzięki Korona Biznes Klub – zdradziła Paulina Połowniak – specjalista do spraw badań i rozwoju Vanstar.

 

 

Do projektu przystąpiło także Creative Motion, producent filmów promocyjnych, animacji, relacji oraz spotów wyborczych. W imieniu firmy certyfikat odebrał jej właściciel, Mateusz Kolankowski.

 

 

Bardzo zadowolony z otrzymania certyfikatu był Piotr Wzgarda, dyrektor ds. sprzedaży w Krajowej Energii.  – Korona Biznes Klub jest miejscem dla każdego przedsiębiorcy, dzięki możliwościom, które im daje. Można zaprezentować swoje usługi i produkty, zwiększyć sprzedaż i zmaksymalizować zyski. Możemy poznać nowe osoby ze świata sportu i biznesu – wymienia dyrektor Krajowej Energii.

 

 

Po wręczeniu certyfikatów Mirosław Rogiewicz z Partnerskich Klubów Biznesu zaprezentował cele i założenia Korona Biznes Klubu oraz model współpracy. Każdy z uczestników  miał możliwość przedstawienia oferowanych przez siebie produktów lub usług oraz opowiedzenia o tym, jakich kontaktów poszukuje. Dzięki temu po prezentacjach rozpoczęły się intensywne rozmowy między uczestnikami.

 

 

Obiad biznesowy zakończyło ekskluzywne spotkanie, podczas którego chętni przedsiębiorcy mogli degustować wysokiej klasy szampany, koniaki oraz sery.

 

 

Na obiedzie biznesowym pojawiło się kilkadziesiąt firm, zarówno z województwa świętokrzyskiego, jak i z całej Polski. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej frekwencji. Po śniadaniu naturalnym było, że zaprosimy naszych partnerów na obiad. Być może kolejnym spotkaniem będzie kolacja. Pewne jest to, że kolejne spotkanie biznesowe odbędzie się w lutym – zaznaczyła Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu w Koronie Kielce.

 

 

 

Gorąco zapraszamy na kolejne spotkania!

 

Partnerami wydarzenia byli: Delikatesy Wehikuł Smaku oraz Pernod Ricard.

 

Więcej zdjęć z drugiego spotkania biznesowego można obejrzeć TUTAJ

 

Zapraszamy na profil Korona Biznes Klubu na Facebooku - KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 


START KORONA BIZNES KLUB OKIEM KORONA TV!

 


PIERWSZE ŚNIADANIE BIZNESOWE ZA NAMI! 

 

Aż 135 przedstawicieli firm z regionu świętokrzyskiego oraz z całej Polski pojawiło się na premierowym Śniadaniu Biznesowym organizowanym przez Korona Biznes Klub w Hotelu Binkowskim. Na pierwszym spotkaniu przedstawiono model współpracy. Nie brakowało też gości specjalnych.

 

Biznesowe spotkanie rozpoczęło się już o godzinie 9.00. Ci przedsiębiorcy, którzy nie zdążyli się zarejestrować na śniadanie przez Internet, mogli to zrobić tuż przed samym rozpoczęciem wydarzenia. Wszystko po to, by umożliwić udział jak największej liczbie osób zainteresowanych współpracą w ramach Korona Biznes Klub.

 

Na samym początku prezes Korony Kielce Krzysztof Zając oraz Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu Korony Kielce złożyli podziękowania za dotychczasową współpracę firmom najbardziej zasłużonym dla klubu. I tak zestaw pamiątkowych prezentów otrzymali Mikołaj Matsumoto - dyrektor ds. marketingu Suzuki Motor Polska,  Bartłomiej Wiatkowski - dyrektor ds. promocji i wizerunku marki Lewiatan, Artur Sobolewski – dyrektor  wydziału promocji i kultury w kieleckim ratuszu,  Robert Szczepaniak - dyrektor marketingu w Kolporterze SA, Artur Jarek przedstawiciel  Coca Cola w naszym regionie, Czesław Miter - właściciel firmy Pol Parts. Robert Borkowski - właściciel firmy Giacomo Design, Kamil Suchański - właściciel firmy Eko Box, Robert Karbownik – szef działy marketingu U – Tech oraz Ryszard Grzyb – właściciel firmy Grzyb Nieruchomości.

 

 

 

Pierwsze spotkanie miało za zadanie zaspokoić ciekawość przedsiębiorców poprzez przedstawienie zasad, które będą obowiązywały w Korona Biznes Klub. - Firmy, których przedstawiciele przychodzą na takie spotkania, mają możliwość  nawiązania nowych kontaktów zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Ich oferta dociera także do innych miast. Dlatego też transakcje, które przeprowadzane są pomiędzy klubowiczami sięgają już milionów złotych. To powoduje, że przyciągamy coraz większą liczbę przedsiębiorców – tłumaczył Radosław Rogiewicz z Partnerskich Klubów Biznesu, do których należy Korona Biznes Klub.

 

 

 

- Liczba uczestników mocno przekroczyła nasze oczekiwania. To bardzo pozytywne, bo chodziło nam przede wszystkim o firmy małe i nieco większe z województwa świętokrzyskiego. Oferta ma pokazać, że przedsiębiorcy wraz z klubem mogą osiągnąć to, czego nie zdołają w pojedynkę. Z drugiej strony my musimy przygotować się do tego solidnie przede wszystkim sportowo w Ekstraklasie, aby propozycja była ciekawa dla biznesu. To sytuacja win-win. Każdy ma wyjść z niej zadowolony – mówił Krzysztof Zając, prezes Korony Kielce.

 

O korzyściach współpracy z Korona Biznes Klubem mówiła też Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu w Koronie Kielce. - Obecność w klubie biznesowym to możliwość współpracy z innymi jego członkami. My stanowimy łącznik i gwarant kontynuacji tych spotkań. Liczymy na co najmniej jedno w miesiącu i dynamiczny rozwój projektu. Ta inicjatywa to ogólnopolski projekt, który zrzesza 23 kluby sportowe z różnych dyscyplin, a wokół nich setki przedsiębiorców. Trzeba pamiętać, że Korona Kielce to nie tylko piłka nożna. To również miłe spędzanie czasu w towarzyskim gronie – podkreśliła Katarzyna Dudek.

 

 

 

Po przemowach każdy z przedsiębiorców miał czas na krótką prezentację działalności oraz oferty swojej firmy, co ułatwiło późniejsze potencjalne rozmowy z innymi biznesmenami. 

 

Korona Biznes Klub na premierowym śniadaniu przygotowała niespodziankę. Specjalnymi gośćmi spotkania była drużyna „Impuls” z Politechniki Świętokrzyskiej, która skonstruowała łazik marsjański, nagrodzony na międzynarodowych zawodach. Każdy z uczestników spotkania biznesowego miał okazję sterować niezwykłym urządzeniem. – Dwukrotnie zdobyliśmy drugie miejsce  w europejskiej edycji University Rover Challenge, czyli międzynarodowych zawodach łazików marsjańskich zbudowanych przez studentów. W tym roku zakwalifikowaliśmy się do głównego konkursu w Stanach Zjednoczonych. Na pustyni w stanie Utah nasi studenci zdobyli trzecie miejsce – wymienił osiągnięcia dr inż. Paweł Łaski z Politechniki Świętokrzyskiej.  

 

 

Więcej zdjęć z premierowego spotkania biznesowego można obejrzeć TUTAJ

 

Strefa sponsora

Właściciel
Sponsor główny
Sponsor premium
Sponsor premium
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem, zamknij