Sponsor Sponsor Miasto Kielce

ZOSTAŃ SPONSOREM KORONY KIELCE

 

Drodzy Sympatycy Korony Kielce,

 

Korona Kielce to ekstraklasowy klub piłkarski z ponad 40 – letnią tradycją, który jako jedyny w województwie świętokrzyskim uczestniczy w rozgrywkach o mistrzostwo Ekstraklasy gromadząc wokół siebie bardzo szeroką rzeszę kibiców i partnerów biznesowych. Korona Kielce to z niczym nieporównywalna atmosfera sportowego widowiska. Wartość produktu jakim jest mecz piłkarski doceniana jest poprzez jego uniwersalność i prostotę przekazu, emocje, naturalną obecność reklamy i duży zasięg oddziaływania.

 

Klub Korona S.A. dysponuje wieloma możliwościami reklamy za pomocą, których mogą Państwo dotrzeć do potencjalnych klientów i partnerów. Najbardziej popularną i jednocześnie najskuteczniejszą formą promocji jest reklama wyświetlana na bandach LED, które są umieszczone wokół boiska. Główną zaletą tej formy promocji jest fakt, że bandy są bardzo dobrze widoczne zarówno dla widzów na trybunach Kolporter Areny jak również podczas transmisji telewizyjnej, dobrze wykonany spot przykuwa uwagę odbiorcy i pozwala na osiągnięcie zamierzonego celu. W minionym sezonie średnia oglądalność telewizyjna meczu Korony Kielce wyniosła ok. 100 tys. widzów.

 

W przypadku zainteresowania innymi formami promocji za pośrednictwem klubu Korona S.A. prosimy o kontakt. Chętnie poznamy Państwa potrzeby i cele promocyjne oraz dokonamy wszelkich starań, aby oferta spełniała Państwa oczekiwania.


W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu:

 

Krystian Raczyński

Menadżer ds. Marketingu
Marketing Manager

krystian.raczynski@korona-kielce.pl
Tel. kom. +48 606 943 878

 


Sponsor zone

Inhaber
Hauptsponsor
Premium sponsor
Premium sponsor
Premium sponsor
Premium sponsor
Technischer sponsor
Sponsors
Academy sponsors
Partners
Medienpatronat
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.
Zamknij
Zamknij
Zamknij

Wir nutzen Cookies, um eine Vielzahl von Services anzubieten und diese stetig zu verbessern. Mit der Nutzung der Webseite erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Ok